Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tennisverenging Nuland

Al 40 jaar een actieve vereniging met mogelijkheid om zowel zomers als in de winter te tennissen!

Met ruim 300 leden, die zomer en winter genieten van het een prachtig tennispark op sportpark Duyn en Dael. De club heeft zes kunstgrasbanen en een goed uitgerust en modern paviljoen.

Trainingen voor de jeugd vinden het gehele jaar door plaats. De trainingsperiode loopt van 1 oktober tot en met 1 oktober. Een serie bestaat uit 34 trainingen. De trainingen worden verzorgd door Esri Smulders.

Om training te kunnen volgen, moet je lid zijn van LTV Nuland. Voor jeugdleden tot en met 14 jaar zijn de trainingen verplicht in combinatie met de contributie.

Proeflidmaatschap
Eerst eens kijken of de tennissport iets voor jou is? Neem dan een proeflidmaatschap. Voor een aantrekkelijk bedrag word je vier maanden lid van onze vereniging en kun je 10 tennislessen volgen. Je betaalt € 25,- om lid te worden en € 37,50 voor de tennislessen.

Meer informatie vind je op de website, klik door op de roze button!

LTV Nuland

Duyn en Daelseweg 16

5391 EE Nuland

Openingstijden Zie de website
Prijs Jeugd t/m 12 jaar: € 135,00 inclusief 34 trainingslessen (€ 32,50 contributie en € 102,50 lesgeld)
Mail direct

Mail direct naar LTV Nuland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Bosch

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief