Yonex Dutch Open Kids Day!
Tijdens de Yonex Dutch Open zijn er superveel leuke kinderactiviteiten waaronder de toffe Kids Days!
In de Maaspoort Den Bosch vindt de Yonex Dutch Open plaats, het grootste internationale badmintonevenement van de Benelux. Naast de spannende wedstrijden met internationale toppers worden er diverse side-events georganiseerd, waaronder de Kids Days!
Op 3 oktober kunnen kinderen van 4 t/m 12 jaar zich uitleven tijdens de Kids Days van de Yonex Dutch Open. De Maaspoort zal op deze dagen volstaan met leuke kinderactiviteiten, waaronder:
– Op de foto met mascotte Bamito
– Leuke badmintonspelletjes
– Een foto-speurtocht door de Maaspoort
– Schminken en glittertattoos met badminton-sjablonen
– Foto- en handtekenensessies met topbadmintonners
Kinderen kunnen zich aanmelden voor de volgende tijdsblokken: 09.30 – 12.00 uur en 13.30 – 16.00 uur.
Er staan nog meer toffe side-events op het programma:
Maandag 21 oktober:TeamNL Badminton Toerdag
Dinsdag 22 okotber: Open trainingen en Kidsday
Woensdag 23 oktober: Start toernooi (kwalificatiewedstrijden) en Kidsday
Donderdag 24 oktober: Hoofdtoernooi
Vrijdag 25 oktober: 1/8 finales
Zaterdag 26 oktober: 1/4 en 1/2 finales, Jeugdclinics en Met topper de baan op
Zondag 27 oktober: Finales, Jeugdclinics en Met topper de baan op
Klik op de roze button en zorg dat je erbij bent!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Ouder-kind kookworkshop: Vet Gezond het nieuwe jaar in!
Begin het nieuwe jaar met een gezonde start en duik samen de keuken in!
Effe plèkke bij de bouwers
Kom, neem een kijkje in de bouwhal en knutsel gezellig mee!
De Nationale Voorleesdagen in Den Bosch & omgeving
Nationale Voorleesdagen, toffe activiteiten voor kinderen bij Huis73!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
Vogelvoer maken: dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!