Hollands plezier!
Zo leuk! Het Maïsdoolhof in Udenhout is weer geopend! En dit jaar in het thema "Ik hou van Holland"!
Ga op zoek naar oer-Hollandse foto’s, speel de “Ik hou van Holland quiz” en beantwoord bij het extra spel vragen over Noord-Brabant.
Beklim de nieuwe uitkijktoren en werp een blik over het doolhof. Het doolhof is dit jaar gemaaid in de vorm van een molen, leuk! Na afloop kun je springen op het springkussen en is er voor alle dolers een welverdiend zakje popcorn.
Wat een leuk uitje tijdens de zomervakantie!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Lijstjes voor Den Bosch
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
In de lente willen we naar buiten! Lekker de eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.