Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Koeien knuffelen en Melktap

Kom knuffelen met koeien en je eigen melk tappen bij Melktap Heeswijk-Dinther!

Bij Melktap Heeswijk-Dinther kun je helemaal tot rust komen tussen de dieren, genieten van de rust en de stilte van de natuur en kennis maken met een unieke ervaring.

Je kunt namelijk komen knuffelen met koeien, groot of klein. Kom knuffelen met de koeien en ontsnap even aan het hectische leven. Koe knuffelen is een leuke en unieke activiteit voor een (kinder)verjaardag, familiefeest, vriendenuitje, zorggroepen of bedrijfsuitje.

Je wordt hartelijk ontvangen met een heerlijk kop koffie, thee, ranja, wat fris, of natuurlijk onze verse melk en wat lekkers.

Daarna vertellen ze wat over onze boerderij en de manier van werken. Iedereen krijgt laarzen en een overall aan!Dan gaan jullie richting de koeien en knuffelen maar. Als de rondleiding is afgelopen, sluiten jullie af met wat drinken. Voor ieder wat wils!

Ook kun je heel gaaf zelf melk tappen!

Hiervoor zijn er speciale melkflessen die je kunt aanschaffen. Het geheim van deze speciale flessen is, dat de natuurlijke smaak van de melk het beste en langste behouden blijft. Dit komt doordat de flessen van glas zijn.

Klik op de roze button voor meer info!

Melktap Heeswijk-Dinther

Koffiestraat 6

5473 RP Heeswijk Dinther

Mail direct

Mail direct naar Melktap Heeswijk-Dinther

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Uitgelicht – Een nacht in het Openluchtmuseum

Wandel samen na sluitingstijd door een prachtig verlicht Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem!

Herfstvakantie bij The Chocolate Factory in Veghel

Neem je kinderen mee op fabrieksmissie en ga naar huis met jullie eigen pak hagelslag!

Herfstvakantie bij GeoFort

Ontdek deze herfst planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!

Welke sport past bij jou?

Ontdek Monkey Moves Den Bosch en vraag deze herfstvakantie een proefles aan!

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen

Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.

18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch

Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.

Herfstbingo voor kinderen

Jas aan, laarzen aan en naar buiten! In de herfst ligt de natuur rondom Den Bosch, Vught, Rosmalen, Zaltbommel, Uden en Oss vol met de leukste dingen om te zoeken: kastanjes, eikeltjes, gekleurde bladeren, spinnenwebben en natuurlijk paddenstoelen. En omdat wandelen met een missie bij kinderen vaak nét wat beter werkt, hebben wij een gratis herfstbingo voor kinderen gemaakt.

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!