Maak je eigen animaties
Leer hoe je kan striptekenen, een eigen karakter maakt en dat laat bewegen met Mijn Animaties!
Vind jij het super leuk om te tekenen? En zou jij willen weten hoe je een karakter kan laten bewegen? Dan is de cursus van Mijn Animaties écht iets voor jou!
Ontdek hoe je een eigen karakter tekent, verhaal bedenkt en hoe je karakter beweegt. Maak er een echt verhaal van. Laat de dingen waar je over na kunt denken echt waar worden of laat je eigen figuurtje tot leven komen met de cursus van Mijn Animaties in Den Bosch. Zo gaaf!
Kies voor de workshop Animatie – Tekenen of Animatie – Klei en leer hoe jij met jouw creativiteit super mooie animatie kan maken.
Praktisch
Duur: Cursus van 6 lessen (9 uren = 1,5 uur per les)
Aantal kinderen: minimum 4 – maximum 8
locatie: in Den Bosch (of bij jou thuis)
Wil jij leren hoe je jouw karakter kan laten bewegen? Klik op de roze button en schrijf je in voor de cursus Mijn Animaties.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Judoschool Kradolfer
Rollend, trekkend, duwend de mat over dat kan allemaal bij Judoschool Kradolfer in Den Bosch!
Kindertheater!
Een bezoek aan Kindertheater Pietepaf in het centrum van Den Bosch is absoluut de moeite waard!
Kabouterhockey in Vught en Rosmalen
Speelse hockeytrainingen voor kids van 3,5 t/m 6 jaar bij HC MOP (Vught) en MHC RosmalenBlogs & inspiratie
Alle blogs
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.
Vogelvoer maken: dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?