DAGKAMP MONKEY MOVES!
Geef je apekop een paar leuke dagen vol FUN tijdens een Monkey Moves multisport kamp!
Wil je dat je apekop echt van de vakantie kan genieten? Goed nieuws! Iedere vakantie organiseert Monkey Moves een multisport kamp! Het kamp richt zich op kinderen van 4 t/m 9 jaar oud.
Een kamp bij Monkey Moves betekent een hoge FUN-factor, persoonlijke aandacht, professionele begeleiding, goed onderbouwd programma en voldoende tijd en rust voor wie dat nodig heeft. Op het kamp gaat je Apie meerdere sporten doen en bij goed weer een waterfeest. Elke dag wordt gestart met een gezamenlijke warming-up dans en de dag wordt afgesloten met een cooling-down dansje!
Het multisport kamp vindt plaats in de zomervakantie. Vanaf 9, 10 en 11 juli 2024. De dagen zijn van 9:00 tot 17:00 uur en er is mogelijkheid om je Apie eerder te brengen of later op te halen. Je kunt kiezen voor 1 dag, maar je kan ook alle dagen komen. Je krijgt in ieder geval een gratis Monkey Moves kamp shirt!
Stuur een e-mail naar leden.denbosch@monkeymoves.nl of bel of app naar Erik via 06- 24 08 82 83
Datum: 1e week zomervakantie op 9, 10 en 11 juli 2024 in Den Bosch
8 en 12 juli 2024 in Sint Michelsgestel/Den Dungen zijn.
Leeftijd: 4 t/m 9 jaar Monkey Moves
Klik op de roze button voor meer info!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
DAGKAMP MONKEY MOVES!
Geef je apekop een paar leuke dagen vol FUN tijdens een Monkey Moves multisport kamp!
Meivakantie activiteiten met kinderen | IJM Buitenweek IJzeren Man Vught
Een week lang de leukste outdoor activiteiten tijdens de IJM Buitenweek in Vught!
Zeilcursus
Wil je leren zeilen? Dan is een zeilcursus van Bij Ceulemans een aanrader!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
Kidsproof Kletspraat Moederdag
Wat zou je doen als je een dagje mama was? En waarom zijn moeders zo belangrijk? In de Kidsproof Kletspraat Moederdag vind je een heleboel leuke kletsvragen om aan je kinderen te stellen. Download de vragen hier gratis.
5x de leukste Moederdag brunch, lunch en high tea in Den Bosch
Op Moederdag mag alles een beetje extra: een extra croissantje, een extra dikke knuffel van de kids en vooral extra veel gezelligheid. En weet je wat écht telt? Dat mama haar koffie warm kan opdrinken. Dus hup, laat die ontbijtbordjes thuis staan en neem haar mee naar een van deze fijne adresjes in Den Bosch. Brunch, lunch of high tea – hier vind je 5 heerlijke plekken waar mama’s én kinderen gezellig aan tafel schuiven.