Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Shinen met Sjimmie: creatieve kinderworkshop tijdens de carnavalsvakantie bij Museum Jan Cunen

Kunstenaar Sjimmie Veenhuis schittert met zijn werk in de tentoonstelling Volgens vaste patronen in Museum Jan Cunen. Tijdens de carnavalsvakantie geeft hij op vrijdag 7 maart een workshop voor kinderen, waarin hij hen meeneemt in zijn creatieve denk- en werkwijze.

Samen met andere kinderen bekijk je Sjimmies kunstwerken en vertelt hij meer over zijn eigenzinnige techniek. Daarna is het jouw beurt! Onder begeleiding van Sjimmie maak je een uniek patroon met tape op een ondergrond. Dé kans om je eigen creatieve kunstwerk te maken in een verrassende en speelse stijl.

Wil je iets écht origineels proberen? Dit is je kans om te shinen met Sjimmie! De workshop is speciaal voor kinderen van 6 t/m 12 jaar, die houden van een beetje gek en anders.

Praktische informatie:

De workshop vindt plaats op vrijdag 7 maart 2025 van 13.30 tot 15.00 uur. De kosten bedragen €5,-, ( inclusief museumentree en ranja)  Aanmelden kan door een mail te sturen naar info@museumjancunen.nl met je naam, leeftijd en telefoonnummer.

De tentoonstelling Volgens vaste patronen is nog t/m 6 april te zien in Museum Jan Cunen.

Klik op de roze button voor meer info!

Vrijdag 7 maart 2025

Museum Jan Cunen

Molenstraat 65

5341 GC Oss

Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Museum Jan Cunen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

Bakken voor KiKa

Maak de lekkerste baksels en koekjes en steun KiKa tijdens de bakmaand!
Lees meer
Nieuw

The Chocolate Factory

NIEUW landelijk uitje: The Chocolate Factory in Veghel. Maak kennis met deze spannende attractie!
Lees meer

Spelen bij GeoFort

De Vleermuisspeurtuin (gratis) is een heerlijke speelplek. Ideale combinatie met het terras/restaurant!
Lees meer

Roodhapje (6+)

Een nieuwe versie van het bekende verhaal door Holland Opera, voor iedereen vanaf 6 jaar!
Lees meer

Uitgelicht

10x verrassende streekmusea

Bekijk

Nationale Klimbosdag

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Lees meer

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!
Lees meer

10x IJsje eten in Den Bosch!

Het zonnetje schijnt, dus is het ijsjes tijd! Heel eerlijk gezegd eten wij het liefste elke dag wel een ijsje….of twee of bij heel warm weer soms wel drie ijsjes! Ik schaam me er niet voor want het is ook moeilijk te weerstaan als je in Den Bosch bijna op elke hoek van de straat een ijsje kunt kopen in de lekkerste ijssalons. Omdat wij zo'n goede ijskenners zijn hebben we voor jullie een IJSCO TOP 10 samengesteld!
Lees meer

8x High Tea met kids in de regio Den Bosch

Gezellig lunchen in Den Bosch met de kids, leuk! Maar wat dacht je van een High Tea met kinderen? Lekker samen smikkellen van de harige en zoeten lekkernijen. Wij zetten de kindvriendelijke lunchplekjes voor je op een rij in en om Den bosch met High Tea!
Lees meer