Bezoek de Sinterklaaskamer!
Wist je dat je in Museum Jan Cunen de échte sinterklaaskamer kunt bezoeken en de Sint kunt ontmoeten!
Het is weer zover! Sinterklaas logeert dit jaar opnieuw in Museum Jan Cunen. Van 15 november t/m 5 december kunnen kinderen én (groot)ouders een kijkje nemen in zijn prachtige slaapkamer in Villa Constance.
Overdag is de Sinterklaaskamer open voor bezoekers en kun je zelf op avontuur met de Sint-route. Tussen de poppen van Puppet Masters ga je op zoek naar Foetsie, de lievelingsknuffel van Sinterklaas.
Waar is Foetsie?
Foetsie is verdwenen! Zonder hem kan Sinterklaas niet slapen. Misschien is hij kwijt, misschien verstopt — of gewoon ondeugend. Kom jij helpen zoeken? Dan kan Sinterklaas eindelijk weer rustig dromen.
Ontmoet Sinterklaas in het echt!
Op zondag 23 november, zaterdag 29 november en zondag 30 november is de Goedheiligman persoonlijk aanwezig in het museum.
Praktische informatie
Data: 15 nov t/m 5 dec
Locatie: Museum Jan Cunen in Oss
Tijdens reguliere openingstijden
Kinderen t/m 17 jaar: gratis
Dit wil je natuurlijk niet missen! Klik snel op de roze button voor meer info en tickets!
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Baby-peuterinstuif ochtend!
Maakt je kind op jonge leeftijd al watervrij tijdens de Baby-peuterinstuif ochtend bij Golfbad Oss!
Prins op de erwt (2+)
Voorstelling met leuke vragen voor de kinderen en heerlijke liedjes!
Heksje Route!
De Heksje Route in de Geffense Bosjes is een leuke route speciaal ingericht voor kinderen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!