Carnavalsmuseum!
Breng een bezoek aan het Carnavalsmuseum in Den Bosch én ontdek de rijke historie van het carnaval!
Oeteldonk!
Maak een rondleiding met één van onze gast-vrouwen/heren, die op geheel eigen wijze alles vertellen over de rijke historie en bijzonderheden van het carnaval.
Kom alles te weten over het carnaval in, maar ook buiten Oeteldonk – tot ver over de grenzen. Een bijzonder overzicht van een (inter)nationaal veelkleurig feest!
Absoluut de moeite waard!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Nationaal Carnavalsmuseum
Zusters van Orthenpoort 27
5211 ND 's-Hertogenbosch
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Wandel of fiets het Planetenpad
Van de zon naar Pluto in Noordoost-Brabant
Nieuw: met kinderen naar Willem Twee in Den Bosch!
NIEUW: Willem Twee Toonzaal programmeert dit seizoen voor het eerst kindervoorstellingen!
Kleindierwandelpark Hedel
Éen van de leukste dierenpark in Bommelerwaard is Kleindierwandelpark Hedel.Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x leuke Dierendag uitjes met kinderen in Den Bosch en omgeving
Zondag 4 oktober 2026 is het Dierendag! En dat vieren we natuurlijk samen met de dieren. Knuffel met boerderijdieren, maak een groentetaart, neem je knuffel mee naar de dokter of ga samen met je eigen huisdier op de foto. Dit zijn onze favoriete Dierendag uitjes in Den Bosch en Noordoost-Brabant.
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Kinderboekenmaand bij Huis73
Boekenwurmen én podiumbeestjes! Bij Huis73 blijven boeken niet op de plank. Ze springen tot leven met dans, theater, rap en creativiteit. Heel oktober staat de spot aan. In welk verhaal stapt jouw kind?