
De Loonse & Drunense Duinen
Wandelen en genieten van natuurlijk schoon bij Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen!
Ben jij een échte buitenmens? En geniet jij van alle het moois dat de natuur ons te bieden heeft? Ga dan wandelen bij Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen!
Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen is ruim 3.500 hectare groot en ligt tussen de steden Tilburg, Waalwijk en ‘s-Hertogenbosch. Sinds 2002 vormen de Loonse en Drunense Duinen en De Brand samen met kleine andere gebieden een nationaal park. Het kent meerdere ingangen (ook wel Hoofdpoorten genoemd) waar voldoende parkeergelegenheid is, een horecagelegenheid en voorzien van informatiepaneel met een kaart van het gebied en de verschillende wandelroutes. Klim in de bomen, rol van de duinen en ontdek nieuwe routes door het bos! Zeker weten dat een dag in De Loonse Drunense Duinen een succes is voor het hele gezin!
Meer inspiratie


Toffe films bij Kinepolis in de meivakantie!
Breng tijdens de meivakantie een bezoek aan Kinepolis Den Bosch en geniet van superleuke films
Buurman & Buurman gaan naar de maan
Leuk met het hele gezin naar Theater aan de Parade in Den Bosch!
GlowGolf Waalwijk
Speel glow-in-the-dark minigolf in een waanzinnig 3D decor! bij 't Bourgondisch Hof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x toffe meivakantie-uitjes met kinderen!
Yes, het is meivakantie! Tijd voor avontuur, plezier en gezelligheid. Maar... wat ga je doen? Geen zorgen, wij hebben een lijst vol topideeën voor je.
Toffe uitjes voor tijdens de paasdagen 2025
Het is alweer bijna Pasen! Naast paaseieren zoeken, lekker brunchen en op visite gaan bij familie is er nog veel meer leuks te doen tijdens de paasdagen. We hebben de leukste paas-uitjes voor je op een rijtje gezet!
Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!
Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!