Feest in de natuur!
Klim in de bomen, struin door de bossen en speur naar de dieren tijdens jouw kinderfeestje in de natuur!
Ben jij een échte buitenkind? Of ben je opzoek naar een verjaardagfeestje dat net even anders is? Vier dan je kinderfeestje met ‘Natuur is een feest!’ in en om Den Bosch!
‘Natuur is een feest!’ organiseert leuke, leerzame en avontuurlijke kinderfeestjes in de natuur. Onderneem samen met je vriendjes en vriendinnetjes stoere activiteiten, ga bomen klimmen, hutten bouwen, dieren speuren. Of ben voor 1 dag boswachter, gedraag je als indiaan en ontdek hoe Freek Vonk in het wild op avontuur gaat. Er is zoveel leuks te beleven in de natuur! De enthousiaste begeleiders zijn niet bang voor een beetje regen! Jij wel?!
Praktisch
Duur: 2 uur
Leeftijd: vanaf 4 jaar
Aantal kinderen: minimaal 8
Locatie: Den Bosch, Boxtel, Vught, Loonse Drunense Duinen, Vughtse Heide, Kampina en Sparrenrijk
Wil jij een avontuurlijk natuurfeestje houden? Klik op de roze button en boek gelijk jouw feestje.
Natuur is een feest
Openingstijden
In overlegPrijs
€100 per feestje met 8 kinderen, elke kind extra €7,50Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Keramiek kinderfeestje bij Tante Gertje in Den Bosch
Vier een creatief en kleurrijk kinderfeestje bij Tante Gertje in de Gruyterfabriek in Den Bosch!
Kinderfeestje vieren bij Carras Bites in Den Bosch
Bij Carras Bites gaan kinderen zelf aan de slag met bakken, versieren en smullen.
Safaripark Beekse Bergen Kinderfeestje
Een avontuurlijke verjaardag in Safaripark de Beekse Bergen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x herfstvakantietips voor kinderen in en om Den Bosch
Yes, herfstvakantie 2026! Even geen schoolwekker en samen bedenken: wat gaan we vandaag doen? Voor gezinnen met kinderen van 2 tot 12 jaar heb ik 21 herfstvakantietips verzameld in Den Bosch en omgeving, van Rosmalen en Vught tot Oss, Boxtel en de Bommelerwaard. Denk aan theater, kastelen, creatieve workshops, binnenuitjes en frisse herfstwandelingen. Kijk snel wat bij jullie past!
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)