Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kabouterpad in de Maashorst

Het Natuurcentrum De Maashorst biedt allerlei mogelijkheden om met kinderen bezig te zijn in de natuur!

Kabouterpad (3 tot 8 jaar)
Laat je kinderen nog meer genieten en huur een mapje met foto’s, verhaaltjes en opdrachtjes. Als de kinderen de groene paaltjes volgen, vinden ze de kabouters in het kabouterbos. Van de kaboutermap zijn vier versies beschikbaar: voor de lente, de zomer, de herfst en de winter.

Met een wandeling (2,5 km) langs alle kabouter in het bos leer je spelend van alles over de natuur. Ga op onderzoek en ontdek welke dieren er allemaal hebben gelopen op het struinpad. Op de open plek kun je de vogels van het bos voeren en ga op zoek naar de vogelhuisjes in de bomen. Langs de beek groeien bessenstruiken en plukbomen. Dat wordt smullen!

Aan de balie van Natuurcentrum De Maashorst zijn verschillende tassen te huur met opdrachtbladen en allerhande materialen die de kinderen kunnen gebruiken bij het uitvoeren van de opdrachten. Kleurentocht voor kinderen van 4 tot 10 jaar Een tas met allerlei leuke spelletjes en opdrachten over kleuren uit de natuur.

Klik op de roze button en reserveer!

Natuurcentrum De Maashorst

Erenakkerstraat 5

5388 SZ Nistelrode

Mail direct

Mail direct naar Natuurcentrum De Maashorst

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Toffe films bij Kinepolis in de meivakantie!

Breng tijdens de meivakantie een bezoek aan Kinepolis Den Bosch en geniet van superleuke films

Nederlands Openluchtmuseum

Een bezoek aan het Nederlands Openluchtmuseum voelt als een reis terug in de tijd!

GlowGolf Waalwijk

Speel glow-in-the-dark minigolf in een waanzinnig 3D decor! bij 't Bourgondisch Hof!

Vakantie vol Minecraft

Op GeoFort is het Minecraften geblazen! Check de Minecraft Kermis, speurtocht en workshops.

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste vakantiekampen in en om Den Bosch – Boek nu voor de meivakantie en zomervakantie!

De meivakantie en zomervakantie zijn dé momenten om kinderen nieuwe avonturen te laten beleven! Of ze nu houden van sport, theater, dieren of technologie, er zijn talloze vakantiekampen te vinden in de regio Den Bosch. Met en zonder overnachting, voor verschillende leeftijden en interesses. Klaar om een onvergetelijke ervaring voor jouw kind(eren) te regelen? Lees mee en ontdek de beste opties!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!

Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!

16x toffe meivakantie-uitjes met kinderen!

Yes, het is meivakantie! Tijd voor avontuur, plezier en gezelligheid. Maar... wat ga je doen? Geen zorgen, wij hebben een lijst vol topideeën voor je.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief