
Kindermoestuin!
In de zomervakantie organiseert Natuurgroep Gestel lekker tuinieren in de Kindermoestuin Haanwijk!
Kinderen zijn gek op tuinieren. Het is goed voor hun zelfvertouwen, voor hun concentratievermogen en ze gaan gezonder eten.
Kinderen voelen zich lekker, buiten tussen de plantjes en de bloemetjes. Ze verbazen zich over de zaadjes die opkomen, genieten van de beestjes die erop afkomen: de vlindertjes, de bijtjes en de wormpjes. Ook de slakjes en de rupsjes zijn leuk om te bekijken.
In Kindermoestuin Haanwijk mogen kinderen met hun handjes in de grond, hun eigen plantjes zetten, lekkere groente en mooie bloemen zaaien. Kinderen die vaker komen krijgen een eigen tuintje. Alle kinderen zijn welkom, samen met ouders of een andere volwassene. Enthousiaste vrijwilligers staan klaar om een handje toe te steken.
Wat een leuke vakantie acitviteit!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Natuurgroep Gestel
Ericastraat 30
5271 KN St Michielsgestel
Toon op kaart
Meer inspiratie


10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!
Kom op 10 en 11 mei naar de Nationale Molendag en ontmoet de Molenaar bij jou in de buurt!
Optimist on Tour
Kom gratis Suppen, kanovaren en zeilen!
Onbeperkte Sportdag
Doe gratis mee aan deze toffe dag die Toyota organiseert voor kinderen met een beperking én hun familie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kletspraat Moederdag
Wat zou je doen als je een dagje mama was? En waarom zijn moeders zo belangrijk? In de Kidsproof Kletspraat Moederdag vind je een heleboel leuke kletsvragen om aan je kinderen te stellen. Download de vragen hier gratis.
5 originele Moederdag verrassingen
Wil je iets leuks doen voor een andere moeder? Je eigen moeder of een leuke vriendin? Wij hebben alvast 5 leuke tips voor je:
Nationale Molendag 2025: ontdek deze draaiende pareltjes met je kinderen!
Van wieken tot wafels – zo wordt jouw weekend in mei een feest voor het hele gezin!