Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurkamp Nieuwkoopse Plassen

Kamp van NJN waarbij je alles ontdekt over dieren en planten in dit prachtige natuurgebied in Overijssel.

De NJN organiseert dit jaar 2 piepkampen speciaal voor haar jongste leden (11-13 jaar). Piepkamp 1 vindt plaats in de Nieuwkoopse Plassen. De Nieuwkoopse Plassen is een prachtig en waterrijk natuurgebied in het groene hart

Op dit kamp leer je over libellen, vlinders, vogels, wolken, zoogdieren, bloemen en planten. Iedere dag kun je kiezen uit verschillende excursies, zoals planten scoren, vogels spotten, insecten bestuderen, ver fietsen, zwemmen, wandelen of koken.

Natuurlijk is er ook genoeg tijd om lekker te zwemmen en in de avond worden er spellen gedaan of zit je bij het kampvuur. Ook is er een rustdag en natuurlijk ontbreekt  de bonte avond niet.

De NJN heeft allemaal tradities, deze leer je kennen tijdens het piepkamp. Dit kamp is dan ook speciaal voor jongeren van 11 t/m 13 die de NJN nog niet kennen en nog nooit met de NJN op zomerkamp zijn geweest. Na de kampweek kun je je aansluiten bij NJN en nog veel meer leuke excursies samen doen.

De piepkampen zijn ieder jaar weer een groot succes!

Naast het Natuurkamp Nieuwkoopse Plassen zijn er meer leuke natuurkampen. 

Op zoek naar meer info over de piepkampen? Of wil je je kind aanmelden? Klik dan via de roze button door naar de site!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

16x Kermis in en om Den Bosch September!

Naar de kermis is een perfect uitje voor kinderen. Ze kunnen zich uitleven in de attracties, plezier maken met de spelletjes en genieten van het lekkere eten. In de regio Den Bosch zijn er heel veel kermissen die je kunt bezoeken, ontdek ze hier!

18x Heerlijke natuurwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

Theatervoorstellingen voor het hele gezin!

Ontdek Captain Fantastic, Dolfje Weerwolfje en meer spannende familievoorstellingen dit seizoen bij Theater aan de Parade!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief