Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Moerputten!

Natuurgebied met een mooie samensmelting van industrie, moeras, bruggen en wandelpaden.

Natuurgebied de Moerputten is uitgestrekt en divers, met laagveenmoeras, open water en bijzondere flora en fauna. Er drie wandelroutes aangelegd door het gebied, gemarkeerd met blauwe, gele en rode paaltjes. Bij de ingang staat een bord waarop deze routes zijn aangegeven.

Een leuke route is de blauwe route, ook wel het ‘Halve Zolenpad’ genoemd. Deze voert deels via een vlonderpad door het laagveenmoeras. Een spectaculaire manier om zo het gebied te kunnen beleven. En dwars daarheen de okergele spoorbrug op grote stenen pijlers. Aan de voet van de Moerputtenbrug is een plateau in het water aangelegd voor het beroemde zijaanzicht van de brug.
 
Lekker samen genieten in de buitenlucht.

TIP: Wandel door naar Theehuis De Pimpernel in Vlijmen!

Natuurreservaat De Moerputten

Deutersestraat

's-Hertogenbosch

Meer inspiratie

Gezellige Zaken!

Gezellig Zaken in bij de Uilenburg in Den Bosch, lekker borrelen en happen!

Bounce Valley Den Bosch | Indoor springparadijs in Hedel

In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!

Junior Audiotour Kamp Vught

Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!

The Madhouse Den Bosch | Uitje met kinderen in Den Bosch

Het allerleukste uitje vol spel, plezier en lekkers in Den Bosch!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

35 tips voor Hemelvaart!

Yes, lekker lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis én uit, gezellig met je gezin of vrienden. Vrolijk Hemelvaartweekend!

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

De Leukste uitjes tijdens Hemelvaart 2026!

Hier worden wij blij van! Waarvan? Van lekker veel dagen vrij! Waardoor we éxtra veel toffe activiteiten kunnen ondernemen. Ontdek een greep uit onze favorieten uitje in en om Den Bosch tijdens het hemelvaartweekend en een gave winactie!

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief