Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Moerputten!

Natuurgebied met een mooie samensmelting van industrie, moeras, bruggen en wandelpaden.

Natuurgebied de Moerputten is uitgestrekt en divers, met laagveenmoeras, open water en bijzondere flora en fauna. Er drie wandelroutes aangelegd door het gebied, gemarkeerd met blauwe, gele en rode paaltjes. Bij de ingang staat een bord waarop deze routes zijn aangegeven.

Een leuke route is de blauwe route, ook wel het ‘Halve Zolenpad’ genoemd. Deze voert deels via een vlonderpad door het laagveenmoeras. Een spectaculaire manier om zo het gebied te kunnen beleven. En dwars daarheen de okergele spoorbrug op grote stenen pijlers. Aan de voet van de Moerputtenbrug is een plateau in het water aangelegd voor het beroemde zijaanzicht van de brug.
 
Lekker samen genieten in de buitenlucht.

TIP: Wandel door naar Theehuis De Pimpernel in Vlijmen!

Natuurreservaat De Moerputten

Deutersestraat

's-Hertogenbosch

Meer inspiratie

Junior Audiotour Kamp Vught

Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!

Bossche Bollen belevenis

Een tof uitje voor het hele gezin, vol interactie en humor in het meest opgeklopte mini-museum ter wereld

BOUNCE VALLEY

In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!

Kleuterbios: Sinterklaasfilms

Een onvergetelijke bioscoopervaring bij Kinepolis Den Bosch voor de allerjongste filmhelden!

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

HERFSTBINGO!

Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief