Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Moerputten!

Natuurgebied met een mooie samensmelting van industrie, moeras, bruggen en wandelpaden.

Natuurgebied de Moerputten is uitgestrekt en divers, met laagveenmoeras, open water en bijzondere flora en fauna. Er drie wandelroutes aangelegd door het gebied, gemarkeerd met blauwe, gele en rode paaltjes. Bij de ingang staat een bord waarop deze routes zijn aangegeven.

Een leuke route is de blauwe route, ook wel het ‘Halve Zolenpad’ genoemd. Deze voert deels via een vlonderpad door het laagveenmoeras. Een spectaculaire manier om zo het gebied te kunnen beleven. En dwars daarheen de okergele spoorbrug op grote stenen pijlers. Aan de voet van de Moerputtenbrug is een plateau in het water aangelegd voor het beroemde zijaanzicht van de brug.
 
Lekker samen genieten in de buitenlucht.

TIP: Wandel door naar Theehuis De Pimpernel in Vlijmen!

Natuurreservaat De Moerputten

Deutersestraat

's-Hertogenbosch

Meer inspiratie

Familieticket bij Kinepolis!

Ga met het hele gezin naar Kinepolis Den Bosch met flinke korting!

Kabouterpad!

Wisten jullie dat er in Den Dungen kabouters en elfjes wonen? Kom gauw naar het kabouterpad en ontdek ze!

Ontdek GeoFort

Op dit spannende forteiland is van alles te beleven, zowel binnen als buiten!

Docus de das avonturenpad!

Een mooi, leuk, gezellig en sportief avontuur, dat is een wandeling over het Docus de Das-avonturenpad!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

18x Heerlijke natuurwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

Theatervoorstellingen voor het hele gezin!

Ontdek Captain Fantastic, Dolfje Weerwolfje en meer spannende familievoorstellingen dit seizoen bij Theater aan de Parade!

16x Kermis in en om Den Bosch September!

Naar de kermis is een perfect uitje voor kinderen. Ze kunnen zich uitleven in de attracties, plezier maken met de spelletjes en genieten van het lekkere eten. In de regio Den Bosch zijn er heel veel kermissen die je kunt bezoeken, ontdek ze hier!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief