Wordt een échte Judoka!
Wist je dat judo bij Numachi No Dojo, voor elk kind toegevoegde waarden heeft voor de rest van het leven?
Bij Numachi No Dojo maken ze kinderen weerbaar en leren ze de kids alle belangrijke vaardigheden en skills die bij Budosporten horen.
Numachi No Dojo geeft judoles in de breedste zin van het woord.
Zo tof, je bent altijd welkom om vrijblijvend eens te komen kijken of 2 gratis proeflessen te nemen.
Er zijn twee locaties in Den Bosch (Oost en Zuid). Judo is geschikt voor vanaf 6 jaar. Je kunt op elk moment instromen of je nu 6 of 12 jaar bent, leeftijd maakt niet uit! Aanrader!
Voor meer info klik op de roze button of neem rechtsreeks contact op met David per mail of telefoon!
Meer inspiratie
Aanbeveling
Muziekles bij Music’scool
Droom jij van zingen als een ster, drummen als een rockheld of het spelen van je favoriete lied op gitaar
Monkey Moves & Freerun073 – Multisport en Freerunlessen
Laat je kinderen klimmen, klauteren en rennen tijdens multisport- en freerunlessen in Den Bosch!
Kabouterhockey!
Kabouterhockey bij MHC Rosmalen en HC MOP (Vught): Plezier voor de kleintjes!Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
10x Creepy Halloween uitjes voor de kinderen!
IEEEEeeeeee, houden jullie van een beetje gruwel en spanning? Nou dan is Halloween het perfecte feest voor jullie. Deze griezelige dag komt van oorsprong uit Amerika maar leeft steeds meer op in Den Bosch en omgeving. Daarom hebben wij alle leuke Halloween activiteiten voor jullie op een rijtje gezet!
Kidsproof Kletspraat Halloween
Lekker griezelen met Halloween, wij zijn er gek op. En wat valt er veel over te kletsen! Met de Kidsproof Kletspraat Halloween klets je uren vol met je kids. Met leuke vragen over spookhuizen, verkleedpartijen, traktaties en nog veel meer griezeligs.