Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Op Sjouw meej oe Jong!

Alle Oeteldonkertjes en hun ouders zijn welkom om carnaval in te luiden bij De Graven van Leuven!

Het kindercarnavalsevenement van Oeteldonk begint vrijdagmiddag op vrijdag 13 februari 2026 om 13:11 uur en duurt tot 16:11 uur en alle Oeteldonkertjes en hun ouders zijn welkom om carnaval in te luiden bij De Graven van Leuven!

Natuurlijk kun je ook dit jaar gezellig met of zonder jong naar De Graven van Leuven komen op de vrijdag van carnaval! De kids krijgen een lekker lunchpakketjes met lunch, lekkers, drinken en vertier.

Gezelligheid vanaf 13.11 tot 16.11 voor de jong en zeker voor de vaders, moeders en wat er ook altijd mee komt! Vanaf 16.11 is het meer echt iets voor de ouders, dus laat die oppas op tijd komen!

Nieuw dit jaar (alle carnavalsdagen)
Veur dun 1e keer hebben ze deez jaor unne dansplek veur de jong. Un keinder-only-zone waor ze hun moves op alle oeteldonkse muziekskes volop kenne showen.

Klik op de roze button voor je tickets!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Café de Graven van Leuven

Wolvenhoek 8

5211 HH 's-Hertogenbosch

Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstvakantie bij de Verkadefabriek in Den Bosch

Monsters zoeken, spookpopjes maken en samen naar de film: wat kiezen jullie?

Het Herfstfestival | BillyBird Hemelrijk

Beleef het Herfstfestival bij BillyBird Hemelrijk

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Ontdek de leukste spellen bij het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht, op 7 en 8 november.

Herfstvakantie in het Museumpark VONK

Kom je deze herfstvakantie tijdreizen?

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen

Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.

Herfstbingo voor kinderen

Jas aan, laarzen aan en naar buiten! In de herfst ligt de natuur rondom Den Bosch, Vught, Rosmalen, Zaltbommel, Uden en Oss vol met de leukste dingen om te zoeken: kastanjes, eikeltjes, gekleurde bladeren, spinnenwebben en natuurlijk paddenstoelen. En omdat wandelen met een missie bij kinderen vaak nét wat beter werkt, hebben wij een gratis herfstbingo voor kinderen gemaakt.

18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch

Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!