Op Sjouw meej oe Jong!
Alle Oeteldonkertjes en hun ouders zijn welkom om carnaval in te luiden bij De Graven van Leuven!
Het kindercarnavalsevenement van Oeteldonk begint vrijdagmiddag op vrijdag 13 februari 2026 om 13:11 uur en duurt tot 16:11 uur en alle Oeteldonkertjes en hun ouders zijn welkom om carnaval in te luiden bij De Graven van Leuven!
Natuurlijk kun je ook dit jaar gezellig met of zonder jong naar De Graven van Leuven komen op de vrijdag van carnaval! De kids krijgen een lekker lunchpakketjes met lunch, lekkers, drinken en vertier.
Gezelligheid vanaf 13.11 tot 16.11 voor de jong en zeker voor de vaders, moeders en wat er ook altijd mee komt! Vanaf 16.11 is het meer echt iets voor de ouders, dus laat die oppas op tijd komen!
Nieuw dit jaar (alle carnavalsdagen)
Veur dun 1e keer hebben ze deez jaor unne dansplek veur de jong. Un keinder-only-zone waor ze hun moves op alle oeteldonkse muziekskes volop kenne showen.
Klik op de roze button voor je tickets!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Meivakantie bij GeoFort
Ontdek deze vakantie planeet aarde met rondleidingen, workshops en natuurlijk Minecraft!
Tof Vakantieprogramma!
Tijdens de meivakantie kun je bij de Verkadefabriek terecht voor toffe films, theater en workshops!
Diarree is mijn Lievelingskleur 8+
Een kak-voorstelling met een grote boodschap!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!