Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Op Sjouw meej oe Jong!

Alle Oeteldonkertjes en hun ouders zijn welkom om carnaval in te luiden bij De Graven van Leuven!

Het kindercarnavalsevenement van Oeteldonk begint vrijdagmiddag op vrijdag 13 februari 2026 om 13:11 uur en duurt tot 16:11 uur en alle Oeteldonkertjes en hun ouders zijn welkom om carnaval in te luiden bij De Graven van Leuven!

Natuurlijk kun je ook dit jaar gezellig met of zonder jong naar De Graven van Leuven komen op de vrijdag van carnaval! De kids krijgen een lekker lunchpakketjes met lunch, lekkers, drinken en vertier.

Gezelligheid vanaf 13.11 tot 16.11 voor de jong en zeker voor de vaders, moeders en wat er ook altijd mee komt! Vanaf 16.11 is het meer echt iets voor de ouders, dus laat die oppas op tijd komen!

Nieuw dit jaar (alle carnavalsdagen)
Veur dun 1e keer hebben ze deez jaor unne dansplek veur de jong. Un keinder-only-zone waor ze hun moves op alle oeteldonkse muziekskes volop kenne showen.

Klik op de roze button voor je tickets!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Café de Graven van Leuven

Wolvenhoek 8

5211 HH 's-Hertogenbosch

Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Musical4daagse (6+) in Oss!

Stap 4 dagen de magie van Theater De Lievekamp Oss binnen tijdens de Musical4daagse!

LammetjesDAG!

Kom je ook lammetjes kijken bij de Schaapskooi in Schijndel?

Captain Fantastic (8+)

Lach, leef mee en ontdek dat ook een stuntelende held een echte superheld kan zijn!
Reserveer

Grieken & Romeinen bij Huis73

Toffe themamaand: Grieken & Romeinen bij Huis73

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken…

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

In de lente willen we naar buiten! Lekker de eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

Suikerfeest vieren met het gezin – 6 makkelijke recepten voor kinderen

Ramadan met kinderen: makkelijke recepten en feestelijke tips voor het Suikerfeest

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief