Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Op Sjouw meej oe Jong!

Alle Oeteldonkertjes en hun ouders zijn welkom om carnaval in te luiden bij De Graven van Leuven!

Het kindercarnavalsevenement van Oeteldonk begint vrijdagmiddag op vrijdag 13 februari 2026 om 13:11 uur en duurt tot 16:11 uur en alle Oeteldonkertjes en hun ouders zijn welkom om carnaval in te luiden bij De Graven van Leuven!

Natuurlijk kun je ook dit jaar gezellig met of zonder jong naar De Graven van Leuven komen op de vrijdag van carnaval! De kids krijgen een lekker lunchpakketjes met lunch, lekkers, drinken en vertier.

Gezelligheid vanaf 13.11 tot 16.11 voor de jong en zeker voor de vaders, moeders en wat er ook altijd mee komt! Vanaf 16.11 is het meer echt iets voor de ouders, dus laat die oppas op tijd komen!

Nieuw dit jaar (alle carnavalsdagen)
Veur dun 1e keer hebben ze deez jaor unne dansplek veur de jong. Un keinder-only-zone waor ze hun moves op alle oeteldonkse muziekskes volop kenne showen.

Klik op de roze button voor je tickets!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Café de Graven van Leuven

Wolvenhoek 8

5211 HH 's-Hertogenbosch

Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Vakantie op GeoFort

Een vakantiedag op GeoFort betekent workshops, water, bouwen en Minecraft!

Voorjaar Slot Loevestein

In de voorjaarsvakantie is er van alles te doen op Slot Loevestein! Kom je ook?

Familiespellen in het Museum!

Ben jij een échte speurneus? Doe de safari speurtocht bij Het Noordbrabants Museum in Den Bosch!

Ridderavonturen in de vakantie

Beleef de riddertijd bij het Nationaal Militair Museum met veel extra activiteiten rondom ridders.

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Voorjaarskermissen in en rond Den Bosch – Plezier voor het hele gezin!

Het is weer zover! De lentezon schijnt, de suikerspinnen draaien en de draaimolens wachten op vrolijke kinderen. In april, mei en juni barst het kermisseizoen los in en rondom Den Bosch. Kom mee op een magische reis langs de leukste kermissen!

Toffe Eropuit tips voor in het voorjaar met kinderen!

Vier het voorjaar! Begint het het bij jullie ook al te kriebelen? Je hoort de vogeltjes fluiten, de eerste lente zonnestralen schijnen op je gezicht en je ziet iedereen weer lekker veel buiten! Tijd om eropuit te gaan met het gezin. Hieronder de leukste tips met kids!

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief