
OkiDo Speelparadijs!
OkiDo Speelparadijs in Oss is een supertoffe binnenspeeltuin voor alle kinderen vanaf 0 t/m 12 jaar!
OkiDo Speelparadijs is één van de grootste indoor speelplekken in de regio Oss voor kinderen tot en met 12 jaar. Bij OkiDo Speelparadijs is er genoeg uitdaging voor kinderen gerealiseerd door de speelwaarde hoog te houden.
Het is bewezen dat beweging goed is voor de (motorische) ontwikkeling van het kind. Daarom heeft OkiDo speciaal de peuterzone laten uitbreiden.
Naast trampolines en een rodelbaan voor kinderen boven de 4 jaar heeft OkiDo ook een trampoline en een rodelbaan speciaal voor kinderen onder de 4 jaar. Kinderen t/m 12 jaar kunnen zich dus uitleven met ons grote speelstructuur; luchtkussen, trampolines en rodelbanen.
Kortom genoeg te doen voor de kinderen zodat u als ouder/begeleider lekker kunt genieten van onze horecagelegenheid.
Komen jullie ook eens vrij spelen of een kinderfeestje organiseren?
Klik op de roze button voor meer info!
Meer inspiratie


Kabouterpad!
Wisten jullie dat er in Den Dungen kabouters en elfjes wonen? Kom gauw naar het kabouterpad en ontdek ze!
Ontdek GeoFort
Op dit spannende forteiland is van alles te beleven, zowel binnen als buiten!
Kermis Den Bosch 2025 – tien dagen feest in de binnenstad
Alles over de Bossche Kermis 2025: attracties, programma en openingstijdenBlogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
Tips voor de eerste schoolweek
De zomervakantie is voorbij en de eerste scholen zijn alweer van start gegaan! Zó ga de dag stressvrij van start!
Kidsproof Kletspraat Schooleditie
Vertellen jouw kinderen veel over school? Bij ons is het antwoord op elke altijd; goed, ja of nee. Wil je ook graag meer weten over de schooldag van je kind? Print dan de kletspraat schooleditie en klets er samen op los op een gezellig moment!