Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

IJs maken en Spelletjes

Ben jij verzot op ijsjes? Vier je kinderfeestje bij IJsboerderij Op de nieuwe kampen in Vinkel.

Weet jij hoe ijs gemaakt wordt? Ontdek dat door jouw kinderfeestje te vieren bij IJsboerderij Op de nieuwe kampen in Vinkel. 

Samen met je vriendjes en vriendinnetjes ontdek welke ingrediënten nodig zijn om ijs te maken. Daarnaast ontdek je door middel van verschillende spelletjes hoe het leven op een boerderij aan toe gaat. Super leuk combi om van jouw kinderfeestje een succes te maken!

Wil jij een heerlijk kinderfeestje? Bel dan gelijk met Familie Leeyen om jouw kinderfeestje te reserveren. Naast ijs maken kun je ook kiezen om tijdens jouw kinderfeestje cupcakes te versieren. 

Kijk voor nog meer inspiratie in onze categorie Kinderfeestje.

Op de nieuwe kampen

Nieuwekampen 34

5382 JN Vinkel

Mail direct

Mail direct naar Op de nieuwe kampen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderfeestje bij The Chocolate Factory

Een spannend chocolade-avontuur met glijbaan, VR en hun eigen pak hagelslag.

Safaripark Beekse Bergen Kinderfeestje

Een avontuurlijke verjaardag in Safaripark de Beekse Bergen!

Kinderfeestje vieren bij Carras Bites in Den Bosch

Bij Carras Bites gaan kinderen zelf aan de slag met bakken, versieren en smullen.

Keramiek kinderfeestje bij Tante Gertje in Den Bosch

Vier een creatief en kleurrijk kinderfeestje bij Tante Gertje in de Gruyterfabriek in Den Bosch!

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

21x herfstvakantietips voor kinderen in en om Den Bosch

Yes, herfstvakantie 2026! Even geen schoolwekker en samen bedenken: wat gaan we vandaag doen? Voor gezinnen met kinderen van 2 tot 12 jaar heb ik 21 herfstvakantietips verzameld in Den Bosch en omgeving, van Rosmalen en Vught tot Oss, Boxtel en de Bommelerwaard. Denk aan theater, kastelen, creatieve workshops, binnenuitjes en frisse herfstwandelingen. Kijk snel wat bij jullie past!

18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch

Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!