
Op Maat SummerSchool
Wil je je goed voorbereiden op Groep 7/8 of de Middelbare School? Dan is SummerSchool iets voor jou!
Ga jij naar Groep 7/8 en wil je nog beter rekenen en/of taal onder de knie krijgen? Of ga je volgend jaar naar de middelbare school en wil je leren hoe je zelfstandig kan studeren? Met de SummerSchool van Op Maat Studiebegeleiding ga je voorbereid het nieuwe schooljaar tegemoet!
Op Maat Studiebegeleiding organiseert samen met Heino Summercamps al een aantal jaren ‘SummerSchool’. Onder begeleiding van onze professionele Remedial Teachers en docenten ga je gedurende een week samen aan je taal en rekenvaardigheden werken. Stap je over naar de middelbare school dan kun je ook kiezen voor een week studievaardigheden. Neem een voorsprong op je nieuwe klasgenoten en leer vast studeren. Plannen, samenvatten, woordjes leren en nog veel meer!
Na al het harde werken is er natuurlijk ook plaats voor leuke dingen! Zo bevinden zich op het terrein van Heino Summercamps een zwembad, bioscoop, disco, speelweide en een zwemmeer. Zo wordt leren écht een feestje!
Praktische info
Periode: Vrijdag 15 augustus – 21 augustus
Locatie: Summercamp Heino te Heino (vlakbij Zwolle)
TIP: Laat je bij inschrijving de nieuwsbrief van Kidsproof zien dan ontvang je €50,- korting!
Op Maat Studiebegeleiding
Verwersstraat 27
5211 HT 's-Hertogenbosch
Prijs
€595,- per kindToon op kaart
Meer inspiratie


BOUNCE VALLEY
In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Den Bosch
Spetteren in de Zuiderplas
Jong en oud hebben hebben veel waterplezier bij Strandbad Zuiderplas in Den Bosch!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
12x de leukste uitje voor het hele gezin, deze zomervakantie!
Yes, het is zomervakantie! Ontdek de leukste uitjes deze zomer voor jouw en je gezin. Van leuke workshops tot mooie voorstellingen. Van leuke stoere uitjes tot fijne rustige activiteiten. Genoeg inspiratie in de omgeving van den Bosch en iets verder.
11 x Openluchtzwembad in omgeving Den Bosch
Van de glijbaan afroetsjen, een maken bommetje, duiken en lekker spetteren. Als je gaat zwemmen met de kids is het gegarandeerd vermaak! Met deze temperaturen zwemmen we natuurlijk het liefste in een buitenzwembad. Daarom hebben wij 7 openluchtzwembaden, in de regio Den Bosch, op een rijtje gezet:
