Osse Halfvasten Optocht
Bewonder deze prachtige optocht door de Osse straten!
Jaarlijks rijdt er een paar weken na carnaval een prachtige optocht door de Osse straten. De prijswinnaars van carnavalsoptochten komen dan samen waardoor de mooiste creaties nog één keer te zien zijn.
Dit seizoen zal op zondag 23 maart 2025 om 12.11 uur de optocht starten vanaf theater de Lievekamp in Oss. We verwachten aankomend jaar ook weer tientallen deelnemers met een mooie mix van grote wagens, kleine wagens, prinsenwagens, grote loopgroepen, kleine loopgroepen, duo’s/individuen en natuurlijk de jeugd.
De Halfvastenoptocht in Oss vindt dit jaar plaats op:
zondag 23 maart 2025 om 12.11. De mooiste optocht creaties uit de regio komen samen voor een prachtige optocht.
Wat kun je verwachten?
Praalwagens en Kostuums: Bewonder de indrukwekkende praalwagens die de straten van Oss sieren. Lokale verenigingen, scholen en bedrijven laten hun creativiteit de vrije loop met gezellige ontwerpen en thema’s.
Mis het niet!
De Halfvastenoptocht in Oss is een unieke ervaring die de rijke tradities en levendige gemeenschap van de stad weerspiegelt. Mis deze feestelijke gelegenheid niet! Plan je bezoek, nodig vrienden en familie uit, en bereid je voor op een dag vol plezier en festiviteiten.
Klik op de roze button voor meer info!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Fandag Ozosnel!
Ontmoet Ozosnel bij Kasteel Heeswijk tijdens de speciale fandag!
Musical4daagse in Den Bosch! (6+)
AANMELDEN: Een unieke theater ervaring in het Theater aan de Parade in Den Bosch tijdens de zomervakantie
Sinterklaasvoorstelling 4+
Sinterklaasvoorstelling vol circus, dans en acrobatiek!Blogs & inspiratie
Alle blogs
HERFSTBINGO!
Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?
12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!
Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!
4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!
Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!