Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pannenkoekenboerderij!

Kom pannenkoeken eten én spelen bij Pannenkoekenboerderij de Kabouter in Schijndel!

Bij Pannenkoekenboerderij de Kabouter eet je lekkere pannenkoeken van zelfgemaakt beslag en recepturen!

Je wordt omringd door kabouters en dat zorgt voor de Brabantse sfeer!

Maar ook voor speelplezier wordt gezorgd: een omheinde speeltuin met skelterbaan, een grote trampoline en nog meer leuks om je te vermaken, hoe fijn en leuk!

Wil jij pannenkoeken eten tussen de kabouters? Klik dan snel op de roze button en ontdek meer over deze pannenkoekenboerderij!

Pannenkoekenboerderij de Kabouter

Rooiseweg 4

5481 SJ Schijndel

Mail direct

Mail direct naar Pannenkoekenboerderij de Kabouter

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste kinder- en familievoorstellingen in Uden

Op zoek naar een leuk theateruitje met je kind? Bij Markant Theater Maashorst in Uden staan in 2026 weer superveel toffe voorstellingen op het programma. Van vrolijke peutershows tot spannende avonturen en grote familiemusicals: er is echt voor iedere leeftijd iets leuks te vinden. Wij hebben de leukste voorstellingen alvast voor je op een rijtje gezet. Scroll snel door en ontdek welke het beste bij jouw kind past!

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

In de lente willen we naar buiten! Lekker de eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.

4 heerlijke recepten voor Pasen!

Het is bijna Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief