Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pannenkoeken in Helvoirt

Heerlijke ambachtelijke pannenkoeken in een bosrijke omgeving eet je bij Helvoirtse Heide!

Ben jij een helemaal weg van pannenkoeken? Of ben je op zoek naar een leuk plekje om te eten na een wandeling door het Park De Loonse en Drunense Duinen? Ga dan bij Pannenkoekenhuis Helvoirtse Heide in Helvoirt langs! 

Bij Pannenkoekenhuis Helvoirtse Heide kun je genieten van heerlijke en ambachtelijke pannenkoeken in een prachtige bosrijke omgeving. Ze bakken de pannenkoeken op traditionele wijze in een pan. Geniet van zoete en hartige pannenkoeken of kies de pannenkoek die geheel op eigen recept wordt gebakken. Mmmm, daar krijg je toch zin in! Geen trek in een pannenkoek? Bij Pannenkoekenhuis Helvoirtse Heide hebben ze ook een kleine kaart met onder andere kipsaté uit eigen keuken. Dat wordt dus genieten! 

Ook zin in een ambachtelijk pannenkoeken dat geheel op eigen recept wordt gebakken? Klik op de roze button om een tafel te reserveren. 

Pannenkoekenhuis Helvoirtse Heide

Margrietweg 9

5268 LW Helvoirt

Openingstijden Dinsdag - Zondag: 11.00 - 20.00 uur 
Mail direct

Mail direct naar Pannenkoekenhuis Helvoirtse Heide

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Stap in de wereld van het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch

Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!

Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief