Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lekker pannenkoeken eten!

Bij Pannenkoekenhuys De Pimpernel waan je je in de kabouterwereld en kun je lekkere pannenkoeken eten.

Na een lekker wandeling door de bossen of een gezellige fietswandeling kun je genieten van pannenkoeken in de sferen van kabouterland bij Pannenkoekenhuys De Pimpernel. 

Combineer je dagje natuur met een gezellig hapje eten bij Pannenkoekenhuys De Pimpernel!

Pannenkoekenhuys De Pimpernel

Berlicum

Openingstijden Dinsdag - Zondag: 12.00 - 20.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Pannenkoekenhuys De Pimpernel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Lekker schaatsen bij de Jaap Eden IJsbaan

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.

Vogelvoer maken: dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?

Feest: tijd om te trakteren!

Omdat je eigen fantasie je soms even in de steek laat; traktatie inspiratie waar de jarige Job of Jet trots de klas mee rond kan!

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief