
Lekker pannenkoeken eten!
Bij Pannenkoekenhuys De Pimpernel waan je je in de kabouterwereld en kun je lekkere pannenkoeken eten.
Na een lekker wandeling door de bossen of een gezellige fietswandeling kun je genieten van pannenkoeken in de sferen van kabouterland bij Pannenkoekenhuys De Pimpernel.
Combineer je dagje natuur met een gezellig hapje eten bij Pannenkoekenhuys De Pimpernel!
Pannenkoekenhuys De Pimpernel
Berlicum
Openingstijden
Dinsdag - Zondag: 12.00 - 20.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x Heerlijke natuurwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
Theatervoorstellingen voor het hele gezin!
Ontdek Captain Fantastic, Dolfje Weerwolfje en meer spannende familievoorstellingen dit seizoen bij Theater aan de Parade!
16x Kermis in en om Den Bosch September!
Naar de kermis is een perfect uitje voor kinderen. Ze kunnen zich uitleven in de attracties, plezier maken met de spelletjes en genieten van het lekkere eten. In de regio Den Bosch zijn er heel veel kermissen die je kunt bezoeken, ontdek ze hier!
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!