Fashion Tweedaagse!
Een toffe workshop waarbij je je oude kleding upcycled tot een hippe nieuwe outfit!
Je vervelen in de meivakantie? Echt niet! Op dinsdag 20 en woensdag 21 april 2026 organiseert Phoenix Cultuur de jaarlijks terugkerende Fashion Tweedaagse in het Fashionatelier op de Noordkade in Veghel. Jongens en meiden van 8 t/m 16 jaar die gek zijn op mode, kunnen tijdens deze workshop hun eigen outfit ontwerpen, maken en showen voor publiek.
Ondertussen maken ze kennis met stoffen en materialen en leren ze allerlei vaardigheden die nodig zijn om een outfit in elkaar te zetten met behulp van een naaimachine. Aan het einde van de tweedaagse workshop, op woensdag 21 april, shinen alle deelnemers als een echter ster, met hun eigen outfit, tijdens een heuse fotoshoot en modeshow. Hierbij zijn ouders, broers en zussen, ooms en tantes, opa’s en oma’s natuurlijk van harte welkom.
De Fashion Tweedaagse is een leerzame, maar vooral plezierige en gezellige workshop voor jongens en meiden. De vaardigheden die ze leren, kunnen ze na de workshop ook gebruiken om thuis en op school mee aan de slag te gaan. Vervelen in de meivakantie is er niet meer bij: jongens en meiden kunnen zich samen met vriendjes en vriendinnetjes aanmelden voor deze tweedaagse workshop.
De Fashion Tweedaagse vindt plaats op 20 & 21 april van 10.00 – 16.00 uur in het Fashionatelier (1e verdieping) op de Noordkade in Veghel. Aanmelden kan tot en met 16 april. De kosten voor de tweedaagse workshop zijn €75,- p.p. inclusief stof en materialen, lunch is niet inbegrepen.
Klik op de roze button en meld je aan!
Data:
- maandag 20 april 2026
- dinsdag 21 april 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
In de lente willen we naar buiten! Lekker de eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!