
Pluck van het veld!
Bij Pluck van het Veld in Cromvoirt kunnen de kids zelf wekelijks hun eigen groenten en fruit komen oogst
Pluck van het veld is een pluktuin waar je samen met je kids wekelijks groenten, kruiden en kleinfruit kunt oogsten.
Met een Pluckabonnement ben je welkom om van mei t/m december wekelijks te komen oogsten.
Kinderen oogsten zelf o.a. radijsjes, sla, aardbeien en boontjes waardoor ze leren hoe voedsel groeit en ook makkelijker groenten eten.
Bij Pluck van het veld telen ze ecologisch, oftewel zonder kunstmest en chemische bestrijdingsmiddelen. Liever een mooi veldboeket plukken? Dat kan ook! Van juli t/m oktober ben je op vaste plukdagen welkom om samen met je kids bloemen te komen plukken in de bloemenpluktuin! Tof!
Klik op de roze button voor meer info!
Meer inspiratie


Kermis Den Bosch 2025 – tien dagen feest in de binnenstad
Alles over de Bossche Kermis 2025: attracties, programma en openingstijden
Ontdek GeoFort
Op dit spannende forteiland is van alles te beleven, zowel binnen als buiten!
Kabouterpad!
Wisten jullie dat er in Den Dungen kabouters en elfjes wonen? Kom gauw naar het kabouterpad en ontdek ze!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
Tips voor de eerste schoolweek
De zomervakantie is voorbij en de eerste scholen zijn alweer van start gegaan! Zó ga de dag stressvrij van start!
Wanneer is het ook schoolvakantie 2025-2026?
Heb jij dat ook, dat je elke keer moet opzoeken wanneer de kinderen ook alweer vakantie hebben? Nou, ik wel! Daarom dit handige overzicht zodat je het direct in je agenda kunt zetten. Ons kunnen ze niet meer foppen ;).