Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pluck van het veld!

Bij Pluck van het Veld in Cromvoirt kunnen de kids zelf wekelijks hun eigen groenten en fruit komen oogst

Pluck van het veld is een pluktuin waar je samen met je kids wekelijks groenten, kruiden en kleinfruit kunt oogsten.

Met een Pluckabonnement ben je welkom om van mei t/m december wekelijks te komen oogsten.

Kinderen oogsten zelf o.a. radijsjes, sla, aardbeien en boontjes waardoor ze leren hoe voedsel groeit en ook makkelijker groenten eten.

Bij Pluck van het veld telen ze ecologisch, oftewel zonder kunstmest en chemische bestrijdingsmiddelen. Liever een mooi veldboeket plukken? Dat kan ook! Van juli t/m oktober ben je op vaste plukdagen welkom om samen met je kids bloemen te komen plukken in de bloemenpluktuin! Tof!

Klik op de roze button voor meer info!

Pluck van het Veld

Cromvoirtsedijk

5266 Cromvoirt

Mail direct

Mail direct naar Pluck van het Veld

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Meer inspiratie

Gratis naar The Chocolate Factory tijdens Opa & Oma Dag

Neem opa en oma mee naar de toffe en unieke uitje!

Bosch Parade 2026

Een prachtige parade over het water met de mooiste kunstwerken! Aanrader!

Herdenking Kindertransporten bij Nationaal Monument Kamp Vught

Herdenking Kindertransporten bij Kamp Vught

Natuurspeeltuin Gestel

Lekker vies worden, spelen en ontdekken doe je Natuurspeeltuin Gestel in Sint Michielsgestel!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!

Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!

10x Leuke museum uitjes voor kinderen in en rond Den Bosch

Wat zijn er ontzettend veel leuke musea voor kinderen in onze regio! Wil je naar een kindervriendelijk museum met het gezin, dan vind je hieronder zeker een tof museum in de buurt!

9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch

Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.

10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch

Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief