Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Poppentheater ’t Groenland

Ontdek en beleef sprookjesachtige verhalen in de Oisterwijkse bossen bij Poppentheater 't Groenland.

Houd jij van de natuur én van theater? Dan zijn de voorstellingen van Poppentheater ’t Groenland in Oisterwijk écht iets voor jou! 

Poppentheater ’t Groen Land houdt sprookjesachtige voorstellingen in een sprookjesachtige omgeving voor kinderen vanaf 4 jaar. Bij Natuurtheater Oisterwijk vlak bij Boscafé De Rode Lelie ga je samen met de poppen op ontdekking en eindigt in in het bos met speelse wandeling/speurtocht. Zo leuk! 

Wil jij een sprookjesachtige verhaal beleven in een sprookjesachtige omgeving? Houdt onze Uitagenda in de gaten of klik op de roze button voor actuele voorstellingen. 

Tip: Ook super leuk om als kinderfeestjes te houden! 

Poppentheater 't Groeneland

Adervendreef 4a

5062 ST Oisterwijk

Openingstijden 15.00 - 17.00 uur 
Prijs €5
Mail direct

Mail direct naar Poppentheater 't Groeneland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Sint Maartensfeest Zaltbommel met kinderen

Lampions, liedjes & samen delen, Sint-Maarten feest!

D’n Elfde van d’n Elfde voor kinderen in Oeteldonk

Carnavalspret: speurtocht voor jonge Oeteldonkers!

De Betoverde Bomentuin

Ontdek Bomentuin d’n Hooidonk in het donker, vol licht, muziek en gezelligheid

Docus de das avonturenpad!

Een mooi, leuk, gezellig en sportief avontuur, dat is een wandeling over het Docus de Das-avonturenpad!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar

Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch

HERFSTBINGO!

Naar buiten en een lekkere wandeling maken, hoort bij de herfst. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Print deze van te voren uit en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?

Sinterklaas intochten 2025 in Den Bosch én omgeving!

Hij komt...hij komt... maar wanneer en waar komt Sinterklaas 2024 aan in ons land? Op zaterdag 15 november 2025 is het weer zover dan komt de Sint aan op Texel in de haven van Oudeschild! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Het is elk jaar weer een groot feest: de Sinterklaas intocht! Benieuwd waar hij dit jaar met de pieten het land in komt. Het is altijd spannend maar De Sint komt sowieso! Ontdek de sinterklaasintocht en activiteiten bij jouw in de buurt!

18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief