Kangoeroeloop!
Sportief uitje! Doe samen mee aan de 46ste editie van de Kangoeroeloop op 2de kerstdag in Vught!
De Kangoeroeloop is en blijft een evenement die zorgt voor een aantrekkelijke invulling van Tweede Kerstdag. Want hoe leuk én gezellig om met het hele gezin mee te doen!
Wandelen, hardlopen, alles mag en alles kan!
Kidsrun
Voor kinderen van 3, 4 en 5 jaar zal er een hindernis parcours op het middenterrein van de atletiekbaan gehouden worden. De maximale te lopen afstand is 500 meter.
Waar wacht je nog op? Klik snel op de roze button, lees de voorwaarden en schrijf je in!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Pluktuinen voor kinderen in Den Bosch en omgeving!
Yes, de bloemen staan mooi in bloei dus we kunnen weer plukken! In de omgeving van Den Bosch zijn verschillende bloempluktuinenen waar je prachtige veldbloemboekten kunt plukken. Leuke activiteit met kinderen!
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
Toffe spelletjes met water!
Tijdens de zomervakantie kan de temperatuur flink oplopen. Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet! Supertof met een groepje vriendjes uit de buurt, maar ook met een paar kids kun je heel lekker "splashen!" En het leuke is dat je met minimale inspanning een groots resultaat krijgt. Daar houden we natuurlijk ook van met deze temperaturen!