Kangoeroeloop!
Sportief uitje! Doe samen mee aan de 46ste editie van de Kangoeroeloop op 2de kerstdag in Vught!
De Kangoeroeloop is en blijft een evenement die zorgt voor een aantrekkelijke invulling van Tweede Kerstdag. Want hoe leuk én gezellig om met het hele gezin mee te doen!
Wandelen, hardlopen, alles mag en alles kan!
Kidsrun
Voor kinderen van 3, 4 en 5 jaar zal er een hindernis parcours op het middenterrein van de atletiekbaan gehouden worden. De maximale te lopen afstand is 500 meter.
Waar wacht je nog op? Klik snel op de roze button, lees de voorwaarden en schrijf je in!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Minecraft activiteiten
Ontdek de wereld van Minecraft op een andere manier tijdens de herfstvakantie op GeoFort!
Help! Een verrassing! (2-5 jaar) in Berlicum
Een verrassing krijgen is leuk... toch?
Heibel in de Speelgoedwinkel in Heeswijk-Dinther
Wat als het speelgoed 's nachts ineens tot leven komt?Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
Kinderboekenmaand bij Huis73
Boekenwurmen én podiumbeestjes! Bij Huis73 blijven boeken niet op de plank. Ze springen tot leven met dans, theater, rap en creativiteit. Heel oktober staat de spot aan. In welk verhaal stapt jouw kind?
18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!