Zwemmen bij ’t Heike!
Plons lekker in het water bij zwembad t'Heike!
Hoe leuk! een zwembad, kinderboerderij en speeltuin in een!
Je kunt er heerlijk zwemmen in twee verschillende baden, een bad is 30 cm. diep en het andere 50 cm. diep.
Er is geen badmeester, dus vaders, moeders, opa’s, oma’s of andere begeleiders dienen zelf op hun kinderen te letten.
Voordat je in het zwembad gaat graag eerst de voeten afgespoelen in de afspoelbak en ga je even onder de douche.
Er zijn veel prullenbakken voor het afval, dus laat geen rondslingerend afval achter. Als we het met z’n allen schoon houden kan iedereen de volgende dag weer volop genieten van een schoon en veilig zwembad.
Is het zwembad gratis?
Nee, dat zouden ze dit niet kunnen financieren. Het onderhoud van het zwembad kost veel geld, ondanks het feit dat het geheel door vrijwilligers wordt bijgehouden. Er is geen kassa-juffrouw dus bezoekers die niet in het bezit zijn van een vriendenpas worden verzocht het entreegeld ( 1,- per persoon) in de daarvoor bedoelde bijdragebus te doen.
Voor meer info, klik op de roze button!
Recreatiepark 't Heike
Heiweg 22
5391 EB Nuland
Openingstijden
10.30 - 16.00 uurToon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
NIEUW: Stap in de wereld van VR Den Bosch
Beleef virtual reality zó echt, dat je vergeet waar je bent!
Het beste van mij (4+)
Een vrolijk-verwarrend optreden vol muziek en humor!
Wintercircus Pallasso!
Een magisch wintercircus vol show, spektakel en gezelligheid voor het hele gezin.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste winteruitjes in Noord-Brabant met kinderen!
Voor de leukste winterse uitstapjes hoef je Noord-Brabant helemaal niet uit! Geniet van sfeervolle winterfeestjes en kerstmarkten, verwonder je bij lichtjestours, bezoek een gaaf museum… in onze mooie provincie is zóveel te beleven! Geniet van deze fijne winterse weken!
22x creatief met kerstballen!
Het is weer tijd voor een mooie versierde kerstboom in huis! Natuurlijk is het superleuk om samen met de kinderen te knutselen. Daarom hebben wij 21 te gekke tips voor je op een rijtje gezet zodat je een eigen kerstbal of kersthanger voor in de boom kunt maken.
De leukste kerststallen en kribbetjesroutes in en om Den Bosch!
Wij vinden het altijd zo'n leuk uitje, een bezoekje aan de kerststal! Helemaal tijdens de kerstvakantie! Ook zijn er leuke routes en speurtochten te doen langs allerlei verschillende kerstallen. Ontdek hier onze favourite!