
Plonsen en spelen in Boxtel
Plonsen en spelen bij Recreatiepark De Langspier in Boxtel is echt super leuk!
Recreatieplas de Langspier heeft een eigen sfeer en heel veel faciliteiten. Het water is er helder, mooie zandstranden en groene ligweiden. Maar ook een speeltuin, beachvolleybalvelden, een pannaveldje, zwemvlotten, jeu de boule banen. Daarnaast kun je ook lekker genieten van ’t zonnetje bij ’t paviljoen op het ruime terras aan het water, haal een lekker frietje bij de een of wat lekkers te snoepen bij de kiosk.
Het schuin aflopende ligweide zorgt er voor dat je een goed overzicht houdt en het ondiepe zwemgedeelte is de plek waar de allerkleinste lekker kunnen spelen in het zand en met water. Ook is er een speeltuin aanwezig met een een piratenschip en een piratenhuisje.
Bij Recreatiepark de Langspier kun je een dag vol plezier beleven met het hele gezin!
Praktisch
– Een groot aantal schone toiletten
– Kleedhokjes en douches op de ligweiden.
– Er zijn ligbedden, parasollen en volleyballen te huur.
– Grote parkeerterrein en fietsenstalling.
Kosten
Entree: €4,- p.p.
Parkeren en Fietsenstalling: GRATIS
Recreatieplas De Langspier
Molenwijkseweg 5c
5282 KA Boxtel
Openingstijden
Zomerseizoen (1 mei - 1 oktober)Maandag - Vrijdag: 10.00 - 18.00 uur
Zaterdag, Zondag én in de schoolvakanties: 10.00 - 19.00 uur
Winterseizoen (1 november - 1 mei)
Zondag: plas vrij toegankelijk, paviljoen geopend.
Wanneer er ijs ligt is het park dagelijks geopend.
Toon op kaart
Meer inspiratie


Ameezing Vught Festival!
Ameezing Festival in Vught: MAXIMAAL genieten voor het hele gezin! Met KIDSPROOF korting!
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Den Bosch
BOUNCE VALLEY
In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Zelfgemaakte kadootjes voor vaderdag!
Zondag 17 juni is het Vaderdag! Wij hebben een paar leuke ideetjes voor je op een rijtje gezet!
24x lieve Vaderdag verrassingen
Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.