Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kamperen bij De Leuvert

Geniet van de bourgondische gezelligheid en Brabantse natuur bij Résidence De Leuvert in Cromvoirt.

Ontdek met de hele familie de Brabantse gezelligheid en combineer dat met natuurlijk schoon bij Résidence De Leuvert in Cromvoirt!

Omgeven door zandverstuivingen, heidevelden en Brabants genot ligt Résidence de Leuvert in Cromvoirt. Een plek van vermaak, rust en geborgenheid voor het hele gezin. Het park ligt vlak bij natuurgebied “De Meierij” en recreatieplas “De IJzeren man” en is nog geen 10 minuten van Den Bosch te bereiken. Het park heeft ruime kampeerplekken, een veld waar de kids heerlijk een balletje kunnen trappen of tikkertje kunnen spelen, een verwarmd buitenbad en kinderbad met terras zodat je met het warme weer even kunt afkoelen. Geniet van het bourgondische leven bij Résidence De Leuvert in Cromvoirt! 

Wil jij ook het Bourgondische leven ervaren met heel je gezin? Klik op de roze button en vraag naar de mogelijkheden. 

Résidence De Leuvert

Loverensestraat 11

5266 AM Cromvoirt

Mail direct

Mail direct naar Résidence De Leuvert

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
Ik wil de nieuwsbrief ontvangen
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Bosch

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Regen? Yes! 12x stoere plassenpret voor kinderen

Plassenpret! 12x heerlijk buiten spelen in regen en kou

11-11 met kinderen

Geen zin om de hort op te gaan met de kids deze 11-11? Maar wel zin in de gezellige sfeer van de opening van het Carnavalsseizoen? Maak er dan thuis een tof feestje van! Check onze 14 tips!

18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch

Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!