Restaurant Mariapaviljoen
Heerlijke buitenplaats in de binnenstad, dat is Restaurant Mariapaviljoen in Den Bosch.
In het oude kloosterhuis achter het oude GZG ziekenhuis midden in het centrum van Den Bosch is er sinds kort een mooi, leuk en lekker restaurant geopend waar kinderen ook van harte welkom zijn.
Het Mariapaviljoen (dat ook de naam is van het pand) is gewoon een fijne plek voor iedereen die wat wil eten of drinken. Ze hebben aan de voorzijde een heerlijk terras waar kinderen kunnen rondrennen, maar ook binnen is er voldoende plaats om rustig te kunnen zitten. Het restaurant is ingericht met ziekenhuisspullen, wat het super mooi en grappig tegelijk maakt. Alles kan en (bijna) alles mag. Een sfeer waar kinderen zich meteen thuis voelen.
Restaurant Mariapaviljoen
Burgemeester Loeffplein 70
5211 RX 's-Hertogenbosch
Openingstijden
vanaf 11.00 uur tot sluitToon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x de leukste kerstfilms & kerstseries
Het is december, dus tijd voor kerstfilms en kerstseries. Ga maar alvast met het hele gezin in pyjama op de bank zitten, want hieronder vind je onze 26 favoriete kerstfilms en kerstseries, die leuk zijn voor kinderen.
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
7x Nieuwjaarsduik 2026!
Bij ons staat hij al heel lang op het lijstje maar nog nooit afgevinkt: De Nieuwjaarsduik op 1 januari 2026! Terwijl er genoeg locaties in en om Den Bosch zijn waar je mee kunt doen met de nieuwjaarsduik. Nnatuurlijk met erwtensoep, warme chocolademelk, overheerlijke glühwein en Unox muts. We zetten ze voor je op een rij!