Restaurant Mariapaviljoen
Heerlijke buitenplaats in de binnenstad, dat is Restaurant Mariapaviljoen in Den Bosch.
In het oude kloosterhuis achter het oude GZG ziekenhuis midden in het centrum van Den Bosch is er sinds kort een mooi, leuk en lekker restaurant geopend waar kinderen ook van harte welkom zijn.
Het Mariapaviljoen (dat ook de naam is van het pand) is gewoon een fijne plek voor iedereen die wat wil eten of drinken. Ze hebben aan de voorzijde een heerlijk terras waar kinderen kunnen rondrennen, maar ook binnen is er voldoende plaats om rustig te kunnen zitten. Het restaurant is ingericht met ziekenhuisspullen, wat het super mooi en grappig tegelijk maakt. Alles kan en (bijna) alles mag. Een sfeer waar kinderen zich meteen thuis voelen.
Restaurant Mariapaviljoen
Burgemeester Loeffplein 70
5211 RX 's-Hertogenbosch
Openingstijden
vanaf 11.00 uur tot sluitToon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x heerlijke herfstwandeling rond Den Bosch
Lekker naar buiten, dikke trui aan en gaan! In de herfst zijn de bossen en natuurgebieden rond Den Bosch, Vught, Rosmalen, Sint-Michielsgestel, Nuland, Kerkdriel en Oss op hun mooist. Blaadjes onder je schoenen, paddenstoelen langs het pad en onderweg genoeg takken, kastanjes en modder om kinderen bezig te houden.
10x Creepy Halloween uitjes met kinderen
IEEEEeeeeee… houden jullie ook zo van een beetje griezelen? Halloween valt in 2026 op zaterdag 31 oktober en in Den Bosch en omgeving is er zóveel leuks te doen met kinderen! Van Trick or Treat en spannende spooktochten tot een Halloween Disco, creatieve activiteiten en griezelroutes voor echte durfals. Wij verzamelden de leukste Halloween uitjes met kinderen in Den Bosch, Rosmalen, Vught, Sint-Michielsgestel, Helvoirt, Hintham, Oss, Berghem en Boxtel. Griezel je mee?