Restaurant Mariapaviljoen
Heerlijke buitenplaats in de binnenstad, dat is Restaurant Mariapaviljoen in Den Bosch.
In het oude kloosterhuis achter het oude GZG ziekenhuis midden in het centrum van Den Bosch is er sinds kort een mooi, leuk en lekker restaurant geopend waar kinderen ook van harte welkom zijn.
Het Mariapaviljoen (dat ook de naam is van het pand) is gewoon een fijne plek voor iedereen die wat wil eten of drinken. Ze hebben aan de voorzijde een heerlijk terras waar kinderen kunnen rondrennen, maar ook binnen is er voldoende plaats om rustig te kunnen zitten. Het restaurant is ingericht met ziekenhuisspullen, wat het super mooi en grappig tegelijk maakt. Alles kan en (bijna) alles mag. Een sfeer waar kinderen zich meteen thuis voelen.
Restaurant Mariapaviljoen
Burgemeester Loeffplein 70
5211 RX 's-Hertogenbosch
Openingstijden
vanaf 11.00 uur tot sluitToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar
Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch
6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch
Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.