Restaurant Mariapaviljoen
Heerlijke buitenplaats in de binnenstad, dat is Restaurant Mariapaviljoen in Den Bosch.
In het oude kloosterhuis achter het oude GZG ziekenhuis midden in het centrum van Den Bosch is er sinds kort een mooi, leuk en lekker restaurant geopend waar kinderen ook van harte welkom zijn.
Het Mariapaviljoen (dat ook de naam is van het pand) is gewoon een fijne plek voor iedereen die wat wil eten of drinken. Ze hebben aan de voorzijde een heerlijk terras waar kinderen kunnen rondrennen, maar ook binnen is er voldoende plaats om rustig te kunnen zitten. Het restaurant is ingericht met ziekenhuisspullen, wat het super mooi en grappig tegelijk maakt. Alles kan en (bijna) alles mag. Een sfeer waar kinderen zich meteen thuis voelen.
Restaurant Mariapaviljoen
Burgemeester Loeffplein 70
5211 RX 's-Hertogenbosch
Openingstijden
vanaf 11.00 uur tot sluitToon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
35 tips voor Hemelvaart!
Yes, lekker lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis én uit, gezellig met je gezin of vrienden. Vrolijk Hemelvaartweekend!
De Leukste uitjes tijdens Hemelvaart 2026!
Hier worden wij blij van! Waarvan? Van lekker veel dagen vrij! Waardoor we éxtra veel toffe activiteiten kunnen ondernemen. Ontdek een greep uit onze favorieten uitje in en om Den Bosch tijdens het hemelvaartweekend en een gave winactie!
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!