Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Restaurant NU in Eersel

Lekker eten samen met je gezien? Dat kan bij Restaurant NU in Eersel!

Wil jij lekker uit eten met heel je gezin? Dan is Restaurant Nu in Eersel een échte aanrader! 

Restaurant Nu in Eersel is een plek waar je heerlijk kan lunchen, dineren, loungen en feesten samen met je kind(eren). In een mooi historische pand, een prachtige tuin en een heerlijke menu met producten uit de lokale omgeving kan iedereen van het gezin genieten van een avondje uiteten. Hebben de kleintjes geen zin meer om aan tafel te zitten? Geen probleem, Restaurant Nu in Eersel heeft een super gave speelkamer waar elk kind zich kan vermaken. Daarnaast is er ook een supernanny die er voor zorgt dat de kind(eren) een leuke avond hebben!

Ontdek de fijne sfeer en het heerlijke eten bij Restaurant Nu in Eersel en reserveer nu door op de roze button te klikken!

Restaurant NU

Markt 21

5521 AK Eersel

Openingstijden Dinsdag - Donderdag: 12.00 - 22.00 uur 
Vrijdag - Zaterdag: 12.00 - 23.00 uur 
Zondag: 11.00 - 23.00 uur 
Mail direct

Mail direct naar Restaurant NU

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

HERFSTVAKANTTIE | 18x leuke uitjes in de regio Den Bosch

De bladeren vallen van de bomen en het wordt weer kouder buiten; het is herfst! Gelukkig is er ook deze herfstvakantie weer van alles te beleven. Maak een heerlijke herfstwandeling, kijk je ogen uit in het museum of ga naar een leuke theatervoorstelling. Check onze favo tips hieronder! Fijne herfstvakantie! ~ Carlijn ~

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief