Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Restaurant van Aken!

Restaurant van Aken: heerlijk eten, drinken én winkelen in een roze fabriek!

Bij Restaurant van Aken kun je heerlijk eten, drinken én winkelen in een roze fabriek tussen een sociaal duurzame designcollectie. In het restaurant geniet je van pure, zelfgemaakte en smaakvolle gerechten, eet je van een verhalend servies en zit je op de meubels van Piet Hein Eek!

Restaurant van Aken is gevestigd in het WerkWarenHuis, een mooie conceptstore en fijne ontmoetingsplek. In het weekend zijn er vaak activiteiten, zoals festivalmarkten, dansfeesten of filmavonden. 

Urban jungle Terras a la playa
De hele zomer is het urban jungle terras van aken open. Het funpark is open om gezellig te zitten en te hangen.
Met een cocktailbar, corona proof zandstrand met parasols en ijsjes, een houtgestookte buitenoven met pizzabakker Casper

We volgen de regels van het RIVM. Er is een badmeester aanwezig om de intake te doen. We zien jullie graag.
 

Benieuwd naar deze inspirerende plek? Klik op de roze button en kom snel meer te weten!

Restaurant van Aken

Tramkade 20

5211 VB 's-Hertogenbosch

Openingstijden Dinsdag tot en met zondag van 10.30 uur - 18.00 uur. 
Kijk voor afwijkende openingstijden op de website!
Mail direct

Mail direct naar Restaurant van Aken

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Bosch

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Lunch & High Tea

Pilkington’s, ontmoet en geniet!

Mmm, pizza’s en pasta’s!

Geniet van heerlijke pizza's uit een échte steenoven bij Pizzabar Deeg in Den Bosch!

Bar35 Den Bosch

Burger, burger en nog eens burgers dat krijg je bij Bar35 in Den Bosch!

Lunch & High Tea

Leuke plek in hartje Den Bosch voor een fijne brunch, lunch en High Tea met kinderen!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

16x toffe activiteiten voor in de Kerstvakantie!

Yihaa, KERSTVAKANTIE! Dit betekent lekker veel tijd om met de kids wat leuks te doen. Daarom hebben we weer een fijn rijtje met tips. Wij wensen jou een magische tijd, geniet er samen van!

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

26x de leukste kerstfilms & kerstseries

Het is december, dus tijd voor kerstfilms en kerstseries. Ga maar alvast met het hele gezin in pyjama op de bank zitten, want hieronder vind je onze 26 favoriete kerstfilms en kerstseries, die leuk zijn voor kinderen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief