
Rugby The Dukes
Sta jij stevig in je schoenen en kan jij tegen een stootje, dan is The Dukes een vereniging voor jou!
Respect, discipline en kameraadschap
De manier waarop je omgaat met je teamgenoten, scheidsrechters, tegenstanders, materiaal, supporters en club zit bij Rugby vanuit de oorsprong in de kernwaarden van de sport en club. Met name scheidsrechters hebben ook de mogelijkheden om dit altijd gedurende het spel te waarborgen. Hierdoor zie je nooit spelers schreeuwen en met wilde armgebaren richting een scheidsrechter rennen, maar is er altijd de mogelijk tot respectvol overleg of uitleg tussen aanvoerder en arbitrage. Dit spreekt vooral veel ouders aan om hun kind in te schrijven bij rugbyclub The Dukes maar zorgt ook onderling bij de kids voor een fijne sfeer!
Harde sport?
Rugby is wel een sport voor mensen die tegen een stootje kunnen, maar het is niet zo dat er alleen maar vierkante en stevige jongens meedoen aan de sport. Met de juiste techniek is er voor iedere lichaamsbouw een plek in een rugbyteam. Bij rugby zijn er verschillende manieren om aan te vallen en te verdedigen, je kan je specialiseren in een techniek die het beste bij jou past. Hoe beter je techniek is, hoe minder belangrijk je lichaamsbouw is. Iedereen kan het proberen en voor iedereen is een plek.
Vanaf 5 jaar
Meer info, aanmelden voor een proefles of wil je rugby zelf proberen? klik op de roze button!
Rugbyclub The Dukes
Limietlaan 7
5216 JJ 's-Hertogenbosch
Openingstijden
Toon op kaart
Meer inspiratie


Dansen bij Geraldine
Voor iedereen die van dans en ballet houdt, danst bij Dans & Balletstudio Geraldine in Rosmalen.
MONKEY MOVES DEN BOSCH!
Monkey Moves, leer(t) kinderen een leven lang gezond bewegen met apeleuke multisport.
Sta stevig in je schoenen!
Wil je leren voor jezelf opkomen of ontdekken wat jouw kracht is? Stevig in je schoenen kan je helpen.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zelfgemaakte kadootjes voor vaderdag!
Zondag 17 juni is het Vaderdag! Wij hebben een paar leuke ideetjes voor je op een rijtje gezet!
24x lieve Vaderdag verrassingen
Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.
ONTDEK 13 PARELTJES IN DE MAASHORST!
Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kinderen urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!