Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

NIEUW: Padel Zomerkamp!

Het Padelkamp van SimonSPORT staat garant voor een onvergetelijke sportieve week tijdens de zomervakantie

Padelkampen bij SimonSPORT!

Vanaf deze zomer verzorgt SimonSPORT ook padelkampen! De padelkampen zijn voor alle kinderen in de leeftijd van 8 tot en met 17 jaar. De leeftijdsgroepen splitsen in twee categorieën van 8 t/m 12 jaar en 13 t/m 17 jaar. Zo blijft het leeftijdsverschil onderling beperkt en krijgen de kinderen training op maat. 

De hele week tijdens de zomervakantie lekker sportief bezig zijn met de snelst groeiende sport van Nederland. En daarnaast ook nog eens mega leuke in- en outdoor activiteiten. Wie wil dat nou niet? 

En bij regen gaat het altijd door, want de gloednieuwe padelbanen bij HealthCity Vught zijn indoor! Hoe cool is dat?

Wat is Padel?
Padel is een balsport, een mix van tennis en squash. Je speelt het met een speciaal padel racket en een speciale padelbal. Een padelbaan is 10 meter breed en 20 meter lang en is omringd door wanden. Tijdens het spel mag je gebruik maken van de wanden. Supertof!

Voor meer info, klik op de roze button!

SimonSPORT heeft een heel groot aanbod aan sportieve (dag)kampen! Ontdek ze allemaal!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

SimonSPORT

Kraaiengatweg 3

5262 LK Vught

Mail direct

Mail direct naar SimonSPORT

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

De Nationale Voorleesdagen in Den Bosch & omgeving

Nationale Voorleesdagen, toffe activiteiten voor kinderen bij Huis73!

Effe plèkke bij de bouwers

Kom, neem een kijkje in de bouwhal en knutsel gezellig mee!

Ouder-kind kookworkshop: Vet Gezond het nieuwe jaar in!

Begin het nieuwe jaar met een gezonde start en duik samen de keuken in!

Outdoor Schaatsen bij Bierbrouwerij Oijen

Fijn outdoor en overdekt schaatsen bij Bierbrouwerij Oijen!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

NIEUW: Play Kinetix – Interactief gamepark!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!

Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.

Vogelvoer maken: dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief