
Speelbos Das Leuk
Wat een gave plek! Kom spelen en ontdek de vele uitdagingen die Speelbos Herpenduin te bieden heeft!
Lekker klimmen en klauteren midden in het bos!
Het spectaculaire Speeltoestel De Das is 6 meter hoog, 33 meter lang en 23 meter breed. De kop heeft een toren waarin je naar boven kunt klimmen met een net of ladder. Via een buisglijbaan kom je bij de romp. Daarin vind je klimwanden, klimtouwen en rustplekken.
De prachtige toegangspoorten bij het Speelbos zijn ontworpen door leerlingen van basisscholen uit de Gemeente Oss.
Je vindt het Speelbos aan de rand van natuurgebied Herperduin bij Pan & Zo en de Kriekeput.
Meer weten over dit te gekke Speelbos? Klik dan snel op de roze button.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zelfgemaakte kadootjes voor vaderdag!
Zondag 17 juni is het Vaderdag! Wij hebben een paar leuke ideetjes voor je op een rijtje gezet!
24x lieve Vaderdag verrassingen
Is papa de allerliefste van de hele wereld? Dan ben je vast in het geheim al verrassingen aan het bekokstoven met de kinderen. Toch nog wat extra inspiratie nodig? Verras papa op Vaderdag met één van deze lieve en originele verrassingen en cadeautjes.
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
