Defence Girls bij Reflex
Een verdedigingssport speciaal voor meiden? Kom dan naar Sportcentre Reflex in Den Bosch.
Sportcentre Reflex is een sportcentrum dat staat voor professionele begeleiding, goede faciliteiten zoals kinderopvang, een ruim trainingsaanbod zoals Taekwondo, Judo, Defence on Music, Hip Hop etc. Het sportcentrum is sfeervol en familiair ingericht.
Voor meisjes tussen de 5 – 16 jaar hebben ze bij Sportcentre Reflex verdedigingssport ontwikkelt. Defence Girls is een verdedigingssport gebaseerd op het leren van verdedigen van jezelf. Basistechnieken komen voort uit: Taekwondo en Boksen.
Klik op de roze websitebutton en schrijf je in!
Lijstjes voor Den Bosch
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.