Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pizza’s eten bij Stefano’s

Het kleine Italië midden in Den Bosch centrum waar je lekker kunt eten met kinderen!

Midden in het centrum van Den Bosch is er een klein restaurantje waar je de sfeer van Italië meteen voelt bij binnenkomst. Net als in Italië zijn kinderen hier van harte welkom.

Bij Stefano’s geniet je van vers gemaakte pizza’s en pasta’s. Er is een open keuken waardoor het leuk is om te kijken hoe jouw heerlijke gerecht bereidt wordt en wanneer het rustig is in het restaurant mogen de kleintjes zelf hun eigen pizza samenstellen. 

Heerlijke Italië in het hartje van Den Bosch!

Stefano's

Stoofstraat 10

5211 ER 's-Hertogenbosch

Openingstijden elke dag vanaf 16.30 uur
Mail direct

Mail direct naar Stefano's

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x Creepy Halloween uitjes voor de kinderen!

IEEEEeeeeee, houden jullie van een beetje gruwel en spanning? Nou dan is Halloween het perfecte feest voor jullie. Deze griezelige dag komt van oorsprong uit Amerika maar leeft steeds meer op in Den Bosch en omgeving. Daarom hebben wij alle leuke Halloween activiteiten voor jullie op een rijtje gezet!

Kidsproof Kletspraat Halloween

Lekker griezelen met Halloween, wij zijn er gek op. En wat valt er veel over te kletsen! Met de Kidsproof Kletspraat Halloween klets je uren vol met je kids. Met leuke vragen over spookhuizen, verkleedpartijen, traktaties en nog veel meer griezeligs.

18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief