Koningsdag in Boxtel
Koningsdag vier je met de hele familie op de markt in Boxtel!
Wat een feest is het in Boxtel! Met een avondvullend muziekprogramma voor jong en oud belooft Koningsdag op de markt in Boxtel dit jaar een groot succes te worden! Mogelijk gemaakt door stichting Boxtel Vooruit.
Traditioneel worden op Koningsdag de gedecoreerden ontvangen op het gemeentehuis. Aansluitend worden de gedecoreerden ontvangen op het Marktplein waar gilde Sint Barbara en Sint Joris de vendelgroet brengt, de Boxtel’s Harmonie een aubade geeft en de reus Jas de Keistamper de gedecoreerden toespreekt.
zaterdag 26 april 2025
09:00 Hockey Toernooi bij hockeyclub MEP.
De eindtijd is niet bekend, maar het toernooi loopt door tot in de middag.
De organisatie is in handen van MEP.
09:00 Voetbal Toernooi bij voetbalclub ODC.
De eindtijd is niet bekend, maar het toernooi loopt door tot in de middag.
De organisatie is in handen van ODC
11:00 – 14:00 Vrijmarkt in de Rozemarijnstraat.
13:30 – 17:30 Kinderactiviteiten (Power to the King) in de tent.
Klik op de roze button voor meer info!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Stichting Boxtel Vooruit
De Mulder 3
5283 ZV Boxtel
Prijs
GRATISToon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Osse Halfvasten Optocht
Bewonder deze prachtige optocht door de Osse straten!
Dieren Discovery: Workshop voor kinderen
WOW, dit is écht heel tof voor de kids! Van ontdekstation naar ontdek station elk in een ander thema!
Captain Fantastic (8+)
Lach, leef mee en ontdek dat ook een stuntelende held een echte superheld kan zijn!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!
Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!