Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

kinderKUNSTlab

Ga aan de slag met creatieve projecten tijdens kinderKUNSTlab in Vught!

Op woensdagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur kunnen kinderen van 6 t/m 12 jaar volop experimenteren met creatieve projecten bij het kinderKUNSTlab.

Iedere twee weken is een er nieuw project. KinderKUNSTlab werkt met uiteenlopende materialen, en ontdekken al creeerend de verschillende mogelijkheden hiervan.

Vaak zullen dit materialen zijn die bij de kinderen niet of nauwelijks bekend zijn, en die dus een extra uitdaging vormen. Er worden geen ´standaard knutsels´, 13-in-een-dozijn kunstwerken gemaakt. De eigen creativiteit van de kinderen staat voorop!

Buiten creatief bezig zijn is het ook ontzettend gezellig op ons KUNSTlab. Halverwege is er een pauze waarin de kinderen ranja met een (gezond) tussendoortje krijgen, en vaak sluiten we de les af met een spelletje.

Klik op de roze button voor meer info!

Elke woensdagmiddag

Stichting Jeugdwerk Rozenoord Vught

Brabantlaan 1

5262 EP Vught

Mail direct

Mail direct naar Stichting Jeugdwerk Rozenoord Vught

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Bekijk

10 Jaar GeoCraft!

Kom bouwen en vieren tijdens GeoCraft Summit: het nationale Minecraft event op GeoFort!

Sinterklaasvoorstelling 4+

Sinterklaasvoorstelling vol circus, dans en acrobatiek!

Sintfestijn op Slot Loevestein: speuren, pieten & de Sint

Word Hulppiet op Slot Loevestein: speuren, klimmen en cadeaus redden! Óók ontmoet je Sinterklaas!

Fandag Ozosnel!

Ontmoet Ozosnel bij Kasteel Heeswijk tijdens de speciale fandag!

Uitgelicht

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Regenpret in Den Bosch: 16 toffe binnenuitjes met kinderen tot 14 jaar

Ontdek betaalbare én gratis regendag-activiteiten voor peuters tot pubers in en rond ’s-Hertogenbosch

12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!

Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!

4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!

Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!

18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief