Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

kinderKUNSTlab

Ga aan de slag met creatieve projecten tijdens kinderKUNSTlab in Vught!

Op woensdagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur kunnen kinderen van 6 t/m 12 jaar volop experimenteren met creatieve projecten bij het kinderKUNSTlab.

Iedere twee weken is een er nieuw project. KinderKUNSTlab werkt met uiteenlopende materialen, en ontdekken al creeerend de verschillende mogelijkheden hiervan.

Vaak zullen dit materialen zijn die bij de kinderen niet of nauwelijks bekend zijn, en die dus een extra uitdaging vormen. Er worden geen ´standaard knutsels´, 13-in-een-dozijn kunstwerken gemaakt. De eigen creativiteit van de kinderen staat voorop!

Buiten creatief bezig zijn is het ook ontzettend gezellig op ons KUNSTlab. Halverwege is er een pauze waarin de kinderen ranja met een (gezond) tussendoortje krijgen, en vaak sluiten we de les af met een spelletje.

Klik op de roze button voor meer info!

Elke woensdagmiddag

Stichting Jeugdwerk Rozenoord Vught

Brabantlaan 1

5262 EP Vught

Mail direct

Mail direct naar Stichting Jeugdwerk Rozenoord Vught

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

LammetjesDAG!

Kom je ook lammetjes kijken bij de Schaapskooi in Schijndel?

Dieren Discovery: Workshop voor kinderen

WOW, dit is écht heel tof voor de kids! Van ontdekstation naar ontdek station elk in een ander thema!

Osse Halfvasten Optocht

Bewonder deze prachtige optocht door de Osse straten!

Captain Fantastic (8+)

Lach, leef mee en ontdek dat ook een stuntelende held een echte superheld kan zijn!
Reserveer

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Monster Jam in GelreDome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

In de lente willen we naar buiten! Lekker de eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief