
Koningsdag in Den Bosch!
Kom naar de kinderrommelmarkt in Den Bosch tijdens Koningsdag!
KLEEDJESMARKT! Ook dit jaar is er weer de Kinderrommelmarkt in het centrum.
Op Koningsdag, zaterdag 26 april 2025 is er weer een kinderrommelmarkt in de binnenstad. Tussen 8.00 en 16.00 uur mag je hier jouw speelgoed, boeken en/of spelletjes verkopen. Maak er een ander kind blij mee en verdien zelf een leuk zakcentje! Let op! De Kinderrommelmarkt vindt dit jaar in een andere vorm plaats dan vorig jaar. Hieronder lees je daar meer over.
Waar?
De Kinderrommelmarkt vindt plaats op de Parade. Als alle plekken hier vol zijn, dan mag je op de Markt een plekje uitzoeken. Als alle plekken op de Markt ook vol zijn, wordt de kinderrommelmarkt uitgebreid naar de Hinthamerstraat (tussen Torenstraat en de Markt). Aanmelden voor de kinderrommelmarkt is niet nodig. Vanwege werkzaamheden is het Burgemeester Loeffplein dit jaar niet beschikbaar.
Huisregels
Er zijn een aantal spelregels op de kinderrommelmarkt: De kinderrommelmarkt is voor kinderen tot 18 jaar. Zij mogen tweedehands spullen uit eigen bezit verkopen. Natuurlijk mogen kinderen begeleid worden door volwassenen. De volgende zaken mogen niet verkocht worden: nieuwe waren en partijgoederen; dranken en/of etenswaren; heliumballonnen.
- Er mag tussen 08.00 uur en 16.00 uur alleen op de aangewezen plaatsen verkocht worden. Er mogen hierbij geen kramen en/of partytenten opgezet worden.
- Op de Parade en de Markt worden de verkoopplekken aangeduid. In de Hinthamerstraat geven winkeliers met een poster op het raam aan of je er mag zitten. Zorg dat de winkel altijd bereikbaar blijft door een pad van minimaal 1 meter vrij te houden van de gevel.
- Zorg dat je géén overlast veroorzaakt voor bewoners en winkels. Toe- en doorgangen moeten altijd vrij blijven. Verkeer en voetgangers (ook mindervaliden) moeten zonder problemen veilig verder kunnen.
- Er mogen geen (ook niet voor even) auto’s, aanhangwagens, tafels of andere dingen geplaatst worden.
- Na het stoppen van de verkoop neem je de niet-verkochte waren weer mee, en laat je de gebruikte plek schoon achter.
- Aanwijzingen van de politie, brandweer, gemeente ‘s-Hertogenbosch en/of verkeersregelaars moeten direct opgevolgd worden.
- Commerciële activiteiten zijn verboden. De toezichthouders van de gemeente controleren hier streng op en verwijderen verkopers met commerciële handel van de kinderrommelmarkt.
Veel verkoopplezier op de kinderrommelmarkt!
Klik op de roze button voor meer info!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Stichting Koningsdag 's Hertogenbosch
Parade 1
5211 KL Den Bosch
Toon op kaart
Meer inspiratie


Fien & Teun gaan op schattenjacht!
Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!
The Chocolate Factory
NIEUW landelijk uitje: The Chocolate Factory in Veghel. Maak kennis met deze spannende attractie!
Gezellige Zaken!
Gezellig Zaken in bij de Uilenburg in Den Bosch, lekker borrelen en happen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x toffe meivakantie-uitjes met kinderen!
Yes, het is meivakantie! Tijd voor avontuur, plezier en gezelligheid. Maar... wat ga je doen? Geen zorgen, wij hebben een lijst vol topideeën voor je.
Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!
Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland