Carnavalsmuseum
Ontdek hoe carnaval in andere landen gevierd wordt in het Carnavalsmuseum in Den Bosch.
Weet jij waarom er carnaval gevierd wordt? Wist je dat andere landen dit feest ook vieren? Ontdek dat tijdens je bezoek aan het Carnavalsmuseum in Den Bosch.
Het Oeteldonks Gemintemuzejum is gehuisvest in een herbouwde poortgebouw van het Middeleeuwse Zusters van Orthenklooster en is gelegen op een idyllische plek aan het gerestaureerde binnenstad rivier De Binnendieze.
Tijdens de zomer worden er thematische voorstellingen gehouden. Nieuwsgierig? Klik op de roze button voor actuele info.
Stichting Oeteldonks Gemintemuzejum
Zusters van Orthenpoort 27
5211 ND 's-Hertogenbosch
Openingstijden
Dinsdag - Zondag: 13.11 - 17.11 uurGesloten op:
Nieuwjaarsdag, met carnaval, 1e en 2e Paasdag, 1e en 2e Pinksterdag, 11 november, 1e en 2e Kerstdag
Prijs
Kinderen 6 - 12 jaar: €2,50, volwassenen: €5,00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Klein Stationnetje: peuter- en kleutertheater in Rosmalen
Klein Stationnetje, het perfecte uitje voor gezinnen met peuters en kleuters voor de zondagochtend!
Nieuw: met kinderen naar Willem Twee in Den Bosch!
NIEUW: Willem Twee Toonzaal programmeert dit seizoen voor het eerst kindervoorstellingen!
Wandel of fiets het Planetenpad
Van de zon naar Pluto in Noordoost-BrabantBlogs & inspiratie
Alle blogs
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch
Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.