Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spelend Kamperen

Slapen in tenten en heel veel spelletjes doen! Meld je nu aan voor dit leuke kampeerkamp in Valkenswaard!

Een week lang slapen in echte tenten, heel veel spelletjes, zwemmen en een groot kampvuur. Ga jij mee op dit supergave zomervakantiekamp met Stichting Spelend Kamperen?

De kampweken van Stichting Spelend Kamperen worden gehouden in de bossen van Valkenswaard waar een 12-tal tenten en een moderne blokhut op de kampeerders wachten.

Tijdens het kamp spelen de kinderen de hele dag spelletjes in het bos. Je slaapt in een echte tent, de koks maken lekker (kindvriendelijk) eten klaar, jullie gaan zwemmen in zwembad de Tongelreep in Eindhoven en op de laatste avond is er een groot kampvuur ter afsluiting van het thema.

Even praktisch
– kinderen van 6 t/m 12 jaar (groep 3 – groep 8)
– kosten €85,- per kind
-Adres:Blokhut de Aerdbrand, Luikerweg 140, Valkenswaard.

Klik via de roze button gelijk door naar de site voor meer informatie over de kampweken, de leiding, filmpjes over het kamp.

Tip: check ook onze Uitagenda voor leuke tips voor ouders en kids in en om Nijmegen!

Stichting Spelend Kamperen

Anjerstraat 31

6591 XS Gennep

Openingstijden Week 1 19 juli - 25 juli (volgeboekt)
week 2 26 juli - 1 augustus
Prijs € 85 per kind
Mail direct

Mail direct naar Stichting Spelend Kamperen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Bosch

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Lekker schaatsen bij de Jaap Eden IJsbaan

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Feest: tijd om te trakteren!

Omdat je eigen fantasie je soms even in de steek laat; traktatie inspiratie waar de jarige Job of Jet trots de klas mee rond kan!

Leuke adresjes voor warme chocolademelk met kinderen in en om Den Bosch

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste, kindvriendelijke adresjes voor warme chocolademelk in Den Bosch en omgeving. Perfect om op te warmen na een winterwandeling, een sneeuwdag of gewoon omdat het kan.

Vogelvoer maken: dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief