Nieuwjaarsduik Volkel
Begin het nieuwe jaar met een frisse start! Nieuwjaarsduik bij Billy Bird!
Lekker fris het nieuwe jaar in!
Om het nieuwe jaar goed in te luiden organiseert BillyBird Hemelrijk ieder jaar een Nieuwjaarsduik. Op woensdag 1 januari 2027 kun je deelnemen aan de Unox Nieuwjaarsduik. Traditiegetrouw starten we om 14:45 gezamenlijk met een warming-up waarna de deelnemers om 15:00 samen het water in gaan voor de Nieuwjaarsduik. Na afloop is er voor iedere dappere deelnemer de welbekende oranje Unox muts, warme Erwtensoep en een Duikcertificaat. Billy is er met zijn eigen Unox muts ook bij om de deelnemers aan te moedigen.
Alleen op 1 januari is een ticket slechts 3,50 euro voor de hele dag. Leden van BillyBird kunnen gratis deelnemen aan de Nieuwjaarsduik. Tickets zijn beschikbaar in de ticketshop.
Klik op de roze button en meld je aan!
Data:
- vrijdag 1 januari 2027 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
LEGOweekend bij De Elzenhoek in Oss
Dol op LEGO? Zet dan zaterdag 19 en zondag 20 september alvast in de agenda!
Bourgondisch ’s-Hertogenbosch met kids
Lekker eten, muziek én een speciale middag voor kleine Bourgondiërs!
Festival Bockesprongen in Boxtel: gratis theater, muziek en creativiteit
Een lila gorilla, een geheimzinnige verkleedkist, acrobatiek én zelf een muziekinstrument knutselen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke clubjes, sporten en lessen voor kinderen in en om Den Bosch: ontdek ze hier!
🤸 Nieuwe hobby gezocht? Ontdek deze leuke clubjes voor kids
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!