
Strandbad IJzeren Man Vught
Voor iedereen die geniet van het buitenlucht, kan zich prima vermaken bij De IJzeren Man in Vught.
Zonnen, zwemmen, vertoeven op het terras, loungen op een strandbedje, een grote speeltuin voor de kids en diverse wateractiviteiten. Een heerlijke plek voor een strandwandeling. Dit alles in een bosrijke omgeving.
Natuurlijk genieten!
De IJzeren Man heeft een vignet Veilig & Schoon toegekend gekregen door de Provincie Noord Brabant. Wat inhoudt dat kinderen er veilig kunnen spelen met schoon water. Het strandbad loopt geleidelijk af en het eerste gedeelte is met boeien afgezet. In het midden ligt een klein eilandje, grotere zwemmers vinden dit meestal een leuke uitdaging om naar toe te zwemmen.
Het strandbad wordt omgeven door bossen waar je heerlijk kunt wandelen. Zomers lekker zwemmen en in de herfst en winter opzoek naar mooie natuurmaterialen voor je knutselwerk.
Kortom: een heerlijke plek voor échte buitenmensen!
Ook kun je je kinderfeestje hier vieren, kijk voor meer info onder de Categorie Kinderfeestjes.
Meer inspiratie


Spetteren in de Zuiderplas
Jong en oud hebben hebben veel waterplezier bij Strandbad Zuiderplas in Den Bosch!
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Den Bosch
BOUNCE VALLEY
In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
11 x Openluchtzwembad in omgeving Den Bosch
Van de glijbaan afroetsjen, een maken bommetje, duiken en lekker spetteren. Als je gaat zwemmen met de kids is het gegarandeerd vermaak! Met deze temperaturen zwemmen we natuurlijk het liefste in een buitenzwembad. Daarom hebben wij 7 openluchtzwembaden, in de regio Den Bosch, op een rijtje gezet:

Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
9x lekker zwemmen in natuurzwembaden regio Den Bosch
Het zonnetje schijnt heerlijk! Vul je picknickmand en hup, op naar een leuke waterplas met strandje. Waar je lekker kunt spelen en zwemmen met het hele gezin. In het water, op het strand, in de speeltuin of in het gras! Tijd om lekker aftekoelen in het zwemwater.