
Lunch & High Tea
Leuke plek in hartje Den Bosch voor een fijne brunch, lunch en High Tea met kinderen!
Zo’n zaak waar je het liefst elke dag heen gaat met je kids!
Gelegen in het prachtige stadscentrum van ’s-Hertogenbosch vind je de nieuwste Tedslocatie!
Met een geweldig interieur, gezellige sfeer en binnentuin.
De menukaart bevat veel verschillende ontbijt, brunch- en lunchgerechten ook voor kinderen!
Wat het een éxtra fijne plek maakt is dat er achter in een leuke speelplek is voor kinderen. Twewijk jij neerploft in de fijne sofa’s kunnen de kids lekker spelen.
PS. Ze hebebn ook een heerlijke High Tea!
Klik op de roze button voor meer info!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x de leukste kinderboerderijen in en om Den Bosch!
Leuk, diertjes kijken en knuffelen met je peuter of kleuter! De ideale plek daarvoor is natuurlijk de kinderboerderij. Vaak met leuke speeltuin zodat na het spelen met de konijnen, cavia’s, pony’s of misschien zelfs wel lammetjes de kids ook nog kunnen klimmen en klauteren.
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
🍦 12x IJsje eten in en om Den Bosch!
Zonnetje? Dan is het ijsjestijd! En eerlijk: wij eten het liefst élke dag een ijsje. Of twee. Of… drie (bij écht warm weer dan 😉). In Den Bosch en omgeving barst het van de ijssalons – van ouderwets Italiaans schepijs tot zelftapspektakel en zelfs honingijs! Daarom: onze ijskoude IJSCO TOP 12 voor deze zomer!