WINACTIE: Magic View!
Ben jij klaar voor een exclusieve sneak peek van The Chocolate Factory?
Doe dan mee met deze toffe winactie!
Geniet van een adembenemend panoramisch uitzicht over de regio en warm op met een heerlijke kop chocolademelk. Je krijgt ook nog eens een exclusief kijkje achter de schermen van de nieuwe attractie in wording! Dus spring op de luchtfiets en Open the Window!
Laat via Facebook of Instagram weten met wie jij als allereerste boven op de toren van het magische uitzicht wilt komen genieten en maak kans op 4 vrijkaartjes voor deze kerstvakantie!
Stap in de lift naar Verdieping 10 en geniet deze kerstvakantie van warme chocolademelk en een adembenemend, panoramisch uitzicht over Veghel en veel verder. Daal af via de trappen en bewonder de unieke cacaoblikken collectie en bezoek de gloednieuwe chocoladewinkel!
Praktische informatie
Openingstijden: 18 december t/m 5 januari, dagelijks van 10:00 tot 18:00 uur.
Gesloten op 1e en 2e kerstdag en op 1 januari.
Omdat je afdaalt via de trap vanaf de 10de verdieping is de aangeraden leeftijd vanaf 7 jaar. Of naar eigen in zicht. 🙂
Klik op de roze button en bestel je tickets!
The Chocolate Factory
Verlengde Noordkade 14
5462 EC Veghel
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Bosch
Meer inspiratie
Junior Audiotour Kamp Vught
Ontdek de geschiedenis van Kamp Vught op een bijzondere manier via de Audiotour Junior!
The Madhouse Den Bosch | Uitje met kinderen in Den Bosch
Het allerleukste uitje vol spel, plezier en lekkers in Den Bosch!
The Chocolate Factory Veghel | Uitje met kinderen in de meivakantie
Op zoek naar een leuk én leerzaam uitje met kinderen in Den Bosch en omgeving?Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch
Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!