Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Notenkraker (6+)

De Notenkraker, magie en betovering!

De eigentijdse versie van de Belgische choreograaf Jeroen Verbruggen bevat géén kerstboom, suikerfee of cadeautjes, maar wél alle magie en betovering die je bij De Notenkraker verwacht!

Introdans geeft het een eigenzinnige en eigenwijze touch. Een versie over het ‘kraken’ van je eigen schil, je eigen noot, om op die manier je ware identiteit te kunnen ontdekken.  

Naast de bruisende choreografie, zijn ook zeker het ‘dromenlanddecor’ en de overdadige, barokke kostuums van het Parijse modeduo On Aura Tout, dat ook sterren als Beyoncé en Madonna kleedt, blikvangers.

“Het publiek, van jong tot oud, krijgt straks een geweldig festijn voorgeschoteld. De productie bruist, is feestelijk, loopt over van fantasie en aan alles merk je dat deze Notenkraker recht uit Jeroen Verbruggens hart komt.” aldus Introdans-directeur Roel Voorintholt. “Spectaculair, opzwepend, heerlijk spitsvondig én gevoelig” schreef Le Temps.  

In zijn zinnenprikkelende versie blijft de choreograaf voor een groot deel trouw aan het originele Notenkraker-verhaal van E.T.A. Hoffmann. Alleen is Marie (in sommige balletversies Clara genoemd) bij hem geen jong, schattig meisje, maar een adolescent die zich verloren voelt in haar eigen lichaam en, in haar dromen, op zoek gaat naar zichzelf.  

Datum: Ma 23 december 2024 – 19:00 uur

Klik op de roze button en bestel je tickets!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Theater aan de Parade

Parade 23

5211 KL 's-Hertogenbosch

Mail direct

Mail direct naar Theater aan de Parade

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Waar Draken Wonen: gratis speurtocht in Den Bosch

Ga op drakenspeurtocht in de binnenstad van Den Bosch

Knorrie Kabouter (3+)

Yes, heerlijk uitje bij Perron-3 in Rosmalen

BOUNCE VALLEY

In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!

Familiespellen in het Museum!

Ben jij een échte speurneus? Doe de safari speurtocht bij Het Noordbrabants Museum in Den Bosch!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dé leukste tips voor de Voorjaarsvakantie en Carnavalsvakantie 2026!

De voorjaarsvakantie staat voor de deur én er is weer van alles te doen! Omdat er zoveel is om uit te kiezen, hebben wij hieronder een aantal van onze favoriete uitjes voor je op een rij gezet. Van gezellige carnavalsactiviteiten tot leuke voorstellingen! 

16x natuurspeeltuin in en om Den Bosch

Lekker chillen op een bankje terwijl je kind aan het klimmen en klauteren is in de natuur. Dat behoort voor beide tot een van de geluksmomentjes. Maar waar zitten die buitenspeeltuinen nu eigenlijk allemaal verstopt? Wij gingen voor jullie opzoek en vonden in de omgeving van Den Bosch, Oss, Veghel en Zaltbommel 16 natuurspeeltuinen!

Een Leuk Dagje Uit in Den Bosch voor Ouders met Kinderen

Den Bosch is dé stad voor een gezellig dagje uit met kinderen. Of je nu van avontuur houdt of liever een beetje cultuur snuift, in deze Brabantse stad is er voor ieder wat wils. Wij hebben de allerleukste tips voor je verzameld, zodat je geen moment hoeft te twijfelen over wat je moet doen. Klaar voor een dag vol plezier? Lees snel verder!

9x De leukste wandeling met speurtocht voor kinderen in regio Den Bosch!

Fijn wandelen met kinderen, heerlijk in de natuur! Toch is het bij ons altijd moeilijk om de kids enthousiast te maken voor een boswandeling. Daarom hebben wij 8 toffe wandelingen op een rijtje gezet die superleuk en uitdagend zijn voor onze kinderen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief